Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green no nie przekonasz mnie, że ćpanie przy dzieciach jest ok 😉

A siły muszę zostawić za zebranie dupy i spacerek do boxa. Jak stamtąd wrócę to tym bardziej siły nie będę miał 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że ćpanie jest ok w ogóle. Tym bardziej przy dziecku 😉

Próbuje pokazać jedynie że nasi rodzice nie ćpali w ogóle i jeszcze nas przestrzegali żeby nie ćpać.. a jednak efekt jest odwrotny do zamierzonego.

Tak samo wiele dzieci rodziców ćpunów widząc np. Naćpanego ojca.. nigdy nie chcą być tacy jak ojciec był. 

Tu nie ma zasady. 

Jak powiesisz topy i dziecko je widzi to nie musisz mówić dziecku że to są narkotyki i są zakazane. 

Ja mówię swoim że to są przyprawy i tatuś uprawia swoję bo w sklepie są bardzo drogie a to można jak pomidorki, uprawiać po swojemu 😉 i dziecko się nauczyło i teraz topy nie robią na dziecku wrażenia bo nie zwraca na nie uwagi. 

Psychologia to użyteczna broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no dobry :)) Cannabis Emergency 24h tel.420420 🙂

Kupiłeś? Mogłeś spojrzeć na byle co i se ocenić/uznać 🙂 napewno nie był drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego waliłem jeszcze MDMA, koks, ekstazy, i inne środki o których nie macie pojęcia, a nie są tak szkodliwe jak narkotyki 

@Lasir mikroskop, i lupę mam oba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Dodam że jestem z dobrego domu, a moi rodzice stronią od alkoholu nawet, ale w życiu została mi tylko trawka, i sporadycznie, alko, czasem dobry 80% koksik wyczyszcze żeby był 100%, i wsypuję se do takiego pojemnika, i się suplemetuje w ciągu dnia, ale tak żeby się nie nacpac, a koksik biorę tylko z szwajcarii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Przecież to właśnie napisałem, ale jaram już trochę i zdaje sobie sprawę że pauzy są ważne 

Teraz, Lasir napisał:

@Mr.Green mój tata nie ćpał ale zgodnie z modą pił ile mógł.Nie wiem czy to wogóle można zestawiać z jaraniem...

O tym właśnie mówię byku, już niech lepiej jaraja wiadra jak ojciec, żeby tylko nie chlaly, i się nie kurwily jak te dauny po klubach, włącznie ze mną kiedyś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suszarka jednak zajebista, jak komuś się spieszy otrymowane topki w niecałe 4 dni, pachną zajebiście uleciał trochę zapach skuna, jak nacisne topa wydobywa się taki cukierkowy zapach, zostało w dużych topach trochę wilgoci jutro topy wkładam do worków do curringu.

Podsumowując na forum kolega ma wertikale boxa, i jak uprawiał ostatnio automaty miał ich duża ilość, i jak ktoś ma więcej roślin które w różnych terminach będą dochodzić, i nie obawia się trochę stracić na jakości, polecam herbdryer, ale resztę krzaków jak się uda w jednym terminie ściąć będę suszył powoli.

Topy już się nadaja do spożycia, po wiaderku nie czuje chlorofilu, ani gorzkie posmaku nawozów, co wcześniej miałem wrażenie że czuć, roślinę ścialem po podaniu pełnej tabeli bio-bizz, i wierzcie mi lub nie smakuje git, żona też tak twierdzi.

Roślina miała pojedyncze bursztyny prawie full mleko dół 80% mleko, więc kopie, ale moglobyc lepiej jak już kolega mówił, ale ja jestem zadowolony teraz wiem że chce bursztynu, a ta i tak mi leży, i smakuje, nic się nie zmarnuje.

Pozdrawiam dobrzy ludzie, już na przyjemnej luźnej fazie z bio ze swojego tematu 🔥👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będzie lepiej, sadzę jednak 3x3 wedding cheescake, i Gorilla cookies tym razem chce je ładnie zrobić bo nasionka już w chacie są, i lampa 480w z wydajnością 3.5g mars hydro Samsung evo301, myślę że na własne potrzeby te 1.2m starczy, a 6 roślin 350g/400g chce osiągnąć, myślę że pyknie.

Tymi patykami chciałem poodslaniac dolne partie topkow, dobry to pomysł ?delikatniej powbijalem patyki

Screenshot_2023-12-16-22-18-45-147_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Poprawka będzie dużo lepiej nie spodziewałem się 🙂

Herbdryer suszarka dla desperatów, jak nie masz gdzie suszyć, lub chcesz wysuszyć szybko, wentylator w środku jest za mocny, a filtr węglowy za słaby 2 dni kurwi tak skunem, że jak ktoś mieszka w bloku byłby przypał. 

Topy w niektórych miejscach są przeschniete, ale w miarę równomiernie ususzone.

Reszte roślin myślę potrzymać do końca, dziś zajaralem z bonga taką sztuczkę na bucha, i to nie jest jeszcze to, kopie tak energetycznie, a poczytalbym se na kanapie jakąś książkę, albo posłuchał muzyki.

 

IMG_20231217_095928.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...