Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

ten nalot na ziemi to widoczne korzenie okazało się . po wycięciu dołów odbiły po sobie i lecą dalej z tematem 😁 ale robią robotę nawozy ADVANCE jeśli chodzi o stres i nie tylko 😁 dodam że biobizz także stosuje 

IMG_20231219_181304969.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następnie przechodzę na ADVANCE full ale dylemat mam na biotsbs 😁 a geny na roślinach widzę różne ponieważ najmniejsza white Russian jest widoczna różnica pozostałymi ale damy radę myślę . tylko martwi mnie wilgotność w boksie od jutra zaczynam walke z tym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatrak mi chodził jak obserwuje to wilgotność mi wzrasta kiedy wyłączam zmniejsza się ,ale mam dwa takie kanałowe i filtr myślę żeby już to włączyć i będę obserwował ale te wentylatory raczej powinny iść pod filtrację a drugi aby wyciągał powietrze z filtra . wilgotność mi daje jak mam wyłączone światło 80 % a przy lampie włączonej mam 47% wilgotność ( bez wiatraka mieszającego ) ale na dole wlot mam cały czas otwarty . czytałem tu na forum że Dominik wycina liście wiatrakowe i to mu obniża wilgotność, jeśli ktoś doświadczony się wypowie i pod powie będę wdzięczny co robić z tą wilgotnością bo już zaczynają się dopiero akcje jak ,, karate kid ,, 😁

IMG_20231219_192948076.jpg

IMG_20231219_193015870.jpg

coś takiego chciałem dać aby wilgotność regulować ? jeśli coś to da ? szukam porady po necie ale chcę kupić coś sprawdzonego 

Screenshot_20231219-200007.png

Screenshot_20231219-195443.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra opcja z kontrolerami 💪     masz dwa kanałowe  jeden idzie na filtr drugi do rękawa na dole ( po przeciwnej stronie co ten z filtrem na górze )   jako wtłaczający powietrzę ( świeże )  + jeden mieszający  i musi być ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwę się jutro jak będę tam sobie już robił . czyli dam wszystko za boxem , czyli filtr będzie w namiocie na suficie podwieszony wraz z tym wentylatorem który będzie zasysał powietrze przez filtr do rury od góry wyjdzie rurą za ścianę tylnia aż do dołu na dół do wylotu rękawa dać drugi wentylator który ma wdrażać powietrze ? no i wszystkie odloty zamknąć które są w boxie ? dobrze kojarzę czy coś źle ? sory że dupę truje ale jestem po udarze i ciężko mi czasem mózg ruszyć rok czasu z tym syfem się mecze dopiero 🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg musi wyciągać mocniej niż na dole bedzie wtłaczane... jeśli już musisz wtłaczać.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba za szybko rosną trzeba będzie je łamać, bo rosną pod samą lampę jeśli chodzi o wzroście ale zaczynają kwitnąć i pójdą jeszcze w górę 😁

IMG_20231224_210507510.jpg

no i życzę wam zdrowych wesołych zielonych świąt Bożego Narodzenia dużo plonów bez przypalu do celu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, polecam 420 napisał:

coś tam zaczyna się dziać , pytanie brzmi moje ,czy dać już na maca oświetlenie?

IMG_20240101_180816729.jpg

Ja u siebie przy 10 dniu indukcji podbiłem na 90% i jak na razie chyba jest git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...