Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za pomoc i wgląd na moją fotorelacje . zaraz zmienię na lampie dam 50 i myślę że 55, 60 cm od szczytu . a liście upierdolic te duże czy poczekać trochę ? myślę czy toping zrobić nie za późno? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wsparcie 💪 oudoor uprawiałem w chuj lat , ale indoor ma inne zasady jeśli chodzi o konopie, myślałem że pójdzie mi łatwiej ale jednak czytanie a praktyka to inna bajka 😁 będę relacjonował na bieżąco i edukacja ciąg dalszy 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polecam 420 ja rowniez outdoor ale krotko bo tylko dwa sezony z czego jeden w szklarni, ktora byla malym niewypalem. Obecnie pierwszy raz pod lampami  i wszystkiego ucze sie na nowo😅 na szczescie w kwestiach "glupot" wiedze przyswajam szybko wiec z czasem bedzie tylko lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano załoga wracam z pracy i pierwsze co zrobiłem to zajrzałem do boxa , posłuchałem waszej rady wedle światła i widać różnicę po nocnej zmianie 🤣 wstawię fotkę pod wieczór i sami ocenicie 💪 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam bo dziś wleciała nowa lampa i sam jestem ciekaw jak to u ciebie po tej zmianie wygląda u mnie na 55cm dalem i 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiam foty , ocena mile widziane trochę widać że zajechałem je ale mam preparat na poprawę ich kondycji po stresie przy następnym podlaniu podam im tego . 

IMG_20231117_194820802.jpg

IMG_20231117_194837162.jpg

IMG_20231117_194906772.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu zdjęcie zrobione teraz przy włączonej lampie może będzie widać lepiej hehe 😁👁️‍🗨️

IMG_20231117_204025892.jpg

ten otwór co widać na zdjęciu on nie jest zakryty tylko taka siatka moskitiera . od góry pójdzie filtr , równo z lampa wisi wiatrak , a ten otwór daje do myślenia od samego początku 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszyły się rośliny, zobaczyłem na jednej jakiś nie dobór oraz chyba zaczynają się pojawiać białe włoski jakby wchodziły na flo . miały być sezony świeca 18/6 także wychodzi na to że automatyczne są 

IMG_20231119_093718921.jpg

IMG_20231119_093656493.jpg

IMG_20231119_093621137.jpg

IMG_20231119_093559240.jpg

IMG_20231119_093552955.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...