Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

wstawiam zdjęcia i mija dzisiaj 23 dzień od wyjścia z ziemi . światło święcone od wczoraj na 50 % ponieważ chcę zobaczyć jak zareagują a było święcone na 75% od małego 😁 35 cm od szczytu ( czy może się spedalic ? ) na zmniejszenie światła ? odżywki według tabeli biobizz pełne dawki na przemian z czystą wodą OAZA z biedry leje, na razie po 1L na donice , w niedzielę przełączam już na flo 12/12  chociaż myślę że są małe ale na flo pójdą w górę 😁 poeta nie jestem 🤣🤣 aaa zapomniałem o temperaturze blisko 18 stopni jest, ale zamówię mate grzewcza ponieważ pomieszczenie w którym jest box nie jest ogrzewane a jak będą minusy to mata myślę że coś tam podniesie poziom temperatury jeśli będzie za mało to wstawię coś ciekawszego 💪 

IMG_20231115_170421770.jpg

IMG_20231115_170439168.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche zaszalalem chciałem sprawdzić jak zareagują , no i ciekawość z drugiej strony @moonkagliwicee@WymiataczMega tak jak widać na zdjęciu nic nie ukrywam , a wiem że na flo muszę zmniejszyć wilgotność także w piątek wchodzą wentylatory z filtrem i czekamy na rozwój sytuacji , chciałbym chociaż zebrać 50 gieta z krzaka ale zobaczymy czy się uda pozdrawiam 💪😀

@Pablo 1988 możliwe że zwalony ( zepsuty ? ) wszystko możliwe że wadliwe ponieważ , sprawdzałem temperature w rurach od kominka które się rozchodzą w domu 🤣 najarany chore pomysły w głowie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 07/11/2023 o 20:15, polecam 420 napisał:

imageproxy.php?img=&key=0d327965a0aff22bniby 6,5 podlewam bo moja z kranu to lipa mam plusy minusy z biobizz ale obczaje bo pH skonfigurowany został także obczaje 😁 tu daje podgląd do roślinek mam nadzieję że donic nie pojebalem jak podlewalem mogłem podpisać ale już po fakcie będę się łudzić że jest OK 🤣 tak jak wspominałem 15 dzień od kiełka a lampa wisi 40-45 od szczytu moc 75 % światło świeci 20swieci 4 ciemno wcześniej podlewalem jakieś 3 dni temu REVIVE z ADVANCE ponieważ były przesadzane do docelowych jak widać stres zszedł z nich 😁

IMG_20231107_181328339~2.jpg

IMG_20231107_163320058~2.jpg

IMG_20231107_181424173~2.jpg

 

Zaprosiłeś to wbijam oglądam, czytam i ogólnie to też mam z temp taką sytuacje gdy jest ciemnia ale zrobilem tak że ciemnia przypada na słoneczne godziny w ciągu dnia i jest te 19-20 stopni, mam zimno na poddaszu gdzie stoi boxik ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Resi666 napisał:

@Cykacz W moim miejscu mam jeszcze gorszą temperature.... muszę zrobić specjalnie ocieplaną szafę.. 🤦

Ja mam kilka kawałków styropianu który został wiec może cos się doklei. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polecam 420 można jeśli od ziemi ciągnie zimno to jak najbardziej... ja muszę obić styropianem całą szafę boki,plecy,drzwi, spód ( co da mi odpowiednią temperaturę łatwą do utrzymania) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mija 24 dzień , myślę że White Ruskie trochę chyba została przelana nie lubi szmacisko ruskie być często podlewana i o nią dbano 🫣😁 reszta idzie myślę że OK , jedynie do czego mogę się przyczepić. to liście wyjebalo na boki i trochę dziwnie wyglądają ale,to przez to że były przyduszone o boczna ściankę boxa tak jebaniutkie się rozszerzyły jak nie jedna 🤣🫣już przestawiłem i będę miał oko co dalej się dzieje , chyba że ktoś się wypowie bardziej doświadczony i wyrazi swoje zdanie . myślę jednak zmęczenie przez światło za duza MOC , przeczytałem tu na fotorelacji jeśli chodzi o światło aż taki ananas z SKILLEM nie jestem 🤣 odmiany pewnie pojebalem także musicie mi wybaczy 😁 niby się domyślam ale wolę już was uświadomić 😉

IMG_20231116_161329497.jpg

IMG_20231116_160818604.jpg

IMG_20231116_161310641.jpg

IMG_20231116_160825434.jpg

IMG_20231116_160937178.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marshydro ts1000 nowa  . wody leje co 3 lub 4 dni po 700 ml -800 ml . wagowo mam obczajone mokra,sucha test palca w ziemię 🤣😁 może to temperatura bo mam w nocy 18 stopni 20 stopni . a wilgotność muszę kupić nowy jakis bo może być wadliwy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisalem, ze meczysz je swiatlem tak jak ja to robilem🙂 zmniejsz moc i troche ja podnies a zobaczysz jak zaczna rosnac w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale miałem dłuższy czas ustawiony na 70 % i zazwyczaj trzymałem się tych wymiarów , a zapach jest intensywny typowy indica a filtr nie podłączony tylko wiatrak sobie chodzi cały czas . 

IMG_20231116_182948376.jpg

dziś to ogarnę dzięki za wskazówki panowie 💪😁 czyli dam na 50 % i 60 cm od szczytu wiatelko . ogólnie jest mokra gleba i nie podlewam do póki nie będzie lżejsza . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...