Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@polecam 420 tak jakby troszkę się wyciagly ślę nic nie szkodzi kwitną ladnie powodzenia kolego😎w udanych zbiorach fakt jeszcze sporo czasu do scinki💣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

niby to sezony tą lampę muszę wyczuć 😁 da blisko ,za mocno ,za wysoko , niby trochę tam błędów miałem ale czas przyjdzie na zbiory jestem cierpliwy 😁 oudoor mnie tego nauczył haha . nie chce mi się opisywać co ile czego daje nie mam czasu na to ponieważ mam swoje sprawy ważniejsze ale fotki wstawiam 🤣 cierpliwość niby popłaca ale na oudoor bywało że się nie opłacało 2 tygodnie trzymać bo złodzieje byli sprytniejsi 😉 a doły wycinane były może też dlatego wygląda że się wyciągnęły , z dobra torbę bym miał jakbym to zliczył ile królik już zjadł 🤣 jak mu chce wrzucić liście to już jebany mi za torbę szarpie i wpierdala zamrożone 🤣

Edytowane przez polecam 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edzio Pedzio wjechał na złą dzielnie, trza pedałów pogonić maczetami bo mi dziewczyny zbałamucić na damską męską kurwę , jak to mechanik powiada ,, jeździć obserwować,, 🤣 ale kurestwo pogoniłem i trza obczajac rejony czy nie wjeżdżają spedalona ekipą w rurkach 🤣

Screenshot_20240111-192438.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

banany wycięte , chwilowo pedałów na obecną chwilę brak ale ekipa czujne oko obserwuje na rejonach . na resztę roślin pedały nie zaczęły molestować moich panienek widocznie nie były zainteresowane 🤣

to jest po wycięciu pedału , kwitnie ładnie pięknie

Screenshot_20240113-162701.png

Screenshot_20240113-162602.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Mr.Green napisał:

@polecam 420 zostaw i obserwuj 😛 może ze złotem wyskoczy

dodam że to wyskoczyło tzw pryszcz na tej co pokazywała chuja roślinka transwestyta jebana w dupę 🤣 myślę że żadnego banana nie przeoczyłem i zaglądam co dzień 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mr.Green napisał:

@UKTHC kiedyś w końcu każdemu ponoć rosną jajka xD 

Mi na szczęście jeszcze nie wyrosły 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie czekaj.. Parę mam i nawet z nich włoski wyrastają! Ale to znaczy, że są żeńskie... 😅😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...