Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

niby 6,5 podlewam bo moja z kranu to lipa mam plusy minusy z biobizz ale obczaje bo pH skonfigurowany został także obczaje 😁 tu daje podgląd do roślinek mam nadzieję że donic nie pojebalem jak podlewalem mogłem podpisać ale już po fakcie będę się łudzić że jest OK 🤣 tak jak wspominałem 15 dzień od kiełka a lampa wisi 40-45 od szczytu moc 75 % światło świeci 20swieci 4 ciemno wcześniej podlewalem jakieś 3 dni temu REVIVE z ADVANCE ponieważ były przesadzane do docelowych jak widać stres zszedł z nich 😁

IMG_20231107_181328339~2.jpg

IMG_20231107_163320058~2.jpg

IMG_20231107_181424173~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ciutke lipa ale to tylko gdy wyłączone mają a tak jest 23 . liczę się z tym że jak mróz przyjdzie to wstawię raczej grzejniki elektryczny bo mam w takim pomieszczeniu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@polecam 420 Ziemia wygląda na bardzo mokrą, uważaj, abyś ich nie przelewał, bo zgnije ci system korzeniowy i po roślinach. Do tego pytanie: masz tam odpływ wody, by nadmiar wody był odprowadzany? Jak nie to go zrób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem zdjęcia od razu po podlaniu sprawdzam mniej więcej wagowo ile waży po podlaniu a ile po 2-3 dniach . tak mam dziurki na dole zrobiłem aby miala gdzie woda uciekać . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@polecam 420  Ok pamiętaj, że konopie nie lubią nadmiaru wody, lepiej znoszą przesuszenie niż przelanie, więc z wodą ostrożnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak masz zamiar robic trenig lst to pomysl bo za parę dni można go wykonac najlepiej na suchej ziemi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy sory że cię tu oznaczam ale nie wiem jak to usunąć 😁18 dzień się zaczyna . wyglądają mi na małe co nie co chyba że to geny przeważają 🤣 podlewane według tabeli biobizz . myślę że z dwa tygodnie i wchodzę na flo...

IMG_20231111_135056012.jpg

IMG_20231111_135140607.jpg

IMG_20231111_135211144.jpg

IMG_20231111_141212781.jpg

IMG_20231111_141230603.jpg

czy nie mogę dodać więcej zdjęć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, polecam 420 napisał:

czy nie mogę dodać więcej zdjęć ? 

raczej możesz....

Edytowane przez Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@polecam 420 Wolniej idą, ale idą, ważne, że w miejscu nie stoją. Ta ziemia, jaką tam masz jest pewnie zwykła kwiatowa, a nie dedykowana, więc dlatego miały gorszy start, ale powinny przyśpieszyć, jak teraz karmisz je nawozami dedykowanymi pod konopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale już zaczynają wydawać zapach a jeszcze nie kwitną 😁 ciężki taki intensywny zaczyna się robić może moja małżonka wyluzuje i mniej nerwowa będzie chociaż ona nie pali 🤣 no ziemię brałem już jaka miałem ,następnym razem bardziej się przygotuje . dzieciaki też biegają ale muszę wszystko na szybko robić aby nie widziały co tam robię wolę aby nie widziały 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@polecam 420 Normalne, że wydzielają zapach, bo na wegu roślina też pachnie, ale mniej intensywnie i jest to inny zapach, niż gdy pojawią się topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@polecam 420 Ja bym dolomitu do donic nie sypał, to nie jest outdoor. W donicy, gdzie masz stosunkowo niewielką ilość ziemi dolomit przy każdym podlaniu będzie obniżał ph, co może doprowadzić do tego, że za niskie ph zablokuje ci przyswajanie pierwiastków przez rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli będę woda z biedry podlewał OAZA  ? niby mam te plusy i minusy PH ale ciężko wycelować mi idealnie z tym , następne biorę od ADVANCE ponieważ tam się nie martwię o pH wlewam i jest spoko 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ruszyło do przodu mimo mało chętnych, myślę że idzie w miarę dobrze ale wyjdzie w praniu czyli na flo 🤣 obym nie okazał się leszczem na poziomie lipnym przy zbiorach 😁 chce zaskoczyć samego siebie a przede wszystkim was 🤣fotki wrzucę w krotce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...