Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@WymiataczMega one i tak prawdopodobnie  zostały przypalone hpsem nie mogłem zbic temperatury poczekam parę dni jeszcze zobaczę jak będzie chujnia to rzucam na gazę awaryjne white widow 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dostała 200 ml wody 6hp kranówki odstanej z kropelkami ukorzeniacza może odratuje 👊💪🔨💣💥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

White widow poszlo w kibel wsadziłem następne dwie wdowy w ziemię strawberyy cos odratowałem ale coś pomału niech sobie rosnie dokupiłem nawilżacz i nie mam problemu z wilgotnośćia wszystko siedzi pod ledami hpsa zdjęłam bo zajebiscie grzał elooo

20231020_164232.jpg

20231020_164033.jpg

20231020_164002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pablo 1988 Dawaj nawozy, ziemia pewnie sklepowa zwykła i mało naładowana, roślina jest żółtawa, co wskazuje na braki azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a nie jest tak że nawet zwykła ziemia sklepowa.. chociaż ta niezwykła tez jest ze sklepu.. 😄 ma zawszę jakieś dodatki..? Chyba ciężko kupić jałowa ziemię.. i żeby w tak wczesnej fazie juz lać nawozy..? 

Z czego sklada się ziemią uniwersalna?
 
 
Ziemia uniwersalna to wysokowartościowe, naturalne podłoże wyprodukowane na bazie torfu wysokiego o różnym stopniu rozkładu w oparciu o recepturę i doświadczenie profesjonalnych ogrodników. Ziemia uniwersalna zawiera nawilżacz i nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green @Zielone krainy Panowie moje zdanie jest takie że przylalilem hpsem 200w udało mi się odratowac wyjebałem tego hpsa i dalem 6 żarówek led ps.ziemia sterlux

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Tam jest lipa z nawozami, albo ph mu blokuje, albo nie ma w tej ziemi nawozów, roślina wygląda, jakby głodowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej ziemi zaczynałem. W chuj ziemiórek i skoczogonków, bo fajny torf ale ta kreda. Nie pamiętam czy miałem takie problemy. Ale wygląda na to że 'niestety' Zielony ma rację. Mogłoby być za mokro, ale raczej oszczędnie lejesz. Ewentualnie... Za mało namoczona gleba i że tak powiem nieaktywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Tam jest głód, albo jest zablokowana, nie ma innej opcji, to nie jest porażenie od światła. Ja obstawiam, że ziemia jest pozbawiona wartości odżywczych. No chyba, że leje wodę ze złym ph i blokuje przyswajanie pierwiastków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...