Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 spoko nie ma za co 😉

Próbuj zmieścić się w tych liczbach.

sadzonki (20-25 °C w dzień i 17-21 °C w nocy), fazę wegetatywną (25-30 °C w dzień i 20-25 °C w nocy), fazę kwitnienia (18-26 °C w dzień i 15-22°C w nocy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta z dziwnymi listami to white widow auto czy wszystko z nimi w porzadku tak jakby w miejscu stały???

20231011_105918.jpg

20231011_110938.jpg

20231011_110001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest ziemia nabita nawozem? Może dlatego je lekko popaliło.

Ja dlatego między innymi stosuję easy plugi, żeby takie malutkie od razu w nawóz nie wskoczyły..... ale to tylko moje kombinowanie i może nie mieć większego sensu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spoko możliwe ta banana idzie całkiem nieźle tylko pisze ze ten wdowiec jakis taki po wykręcany hehe zobaczymy jak będzie parę pięter co się będzie działo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rzeczywiście ostatnio troszkę mi się coś więcej podlalo 🙈 następne podlanie w niedziele odczekam parę dni🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam Wyjadacze panowie na dzień dzisiejszy sytuacja kiepska nie mogę zbic temperatury przez tego hpsa plus podnieść wilgotność nie wiem czy tego nie sciagnac i zainwestować w zarowki ledowe?roślinki wyglądają tak poniżej foto wiatraczka wlotowego moze te Głowno jest za słabe co zrobić?? Musiałem podlać dzisaj bo ziemia aż się prosiła... spękana była jak na pustyni  szlak wie czy to trzymać white przypalone nawet lampę podniosłem na 60 cm

20231012_173414.jpg

20231012_173406.jpg

20231012_173348.jpg

20231012_174438.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz pomyśl co by było przy tych 600W bo chyba o nim coś pisałeś 🙂

Jaki ten namiot ma wymiary? Jaka jest temp w boxie i poza boxem?

Nawilżacza brak?

Wyciąg jakiś jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB tak mam te 600 nnawet  dobrze zetego nie odpalałem brak nawilżacza wymiary masz w tytule wyciąg nie chodzi za to wlotowy non stop

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamienilem hpsa na 3 x leda dodam jeszcze 3 jak podrośnie i ogólnie ogarnęłam temperaturę  jest 25 w dzień a  nocy 21 wilgotność  60 White widow poszlo w kosz wykiełkuje nowa strawberry cos ruszyło ale coś słabo zostawię zobaczymy dalej pozdro

20231016_071715.jpg

20231016_072112.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...