Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam ruszam z pierwsza uprawa pod lampa mam nadzieję że pomożecie jak będzie taka potrzeba pestki 2 dzien zaczynają kielkowac pewnie w sobotę będą w ziemi pozdro 🪴🔨💪👊💣 P.s jeżeli nie ten dział proszę o przeniesienie😎 Ziemia będzie Sterlux pH 5.5 / 6.9 nowoz wieloskładnikowy  NPK 14,16,18 

20230928_065146.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB    dzisaj już poszly w ziemię 🪴😄🔨czekam na zasilacz jak przyjdzie lada dzień podłączenia zrobie odpalę i wrzucę fotę to sobie obadasz mam też 600w philipsa ale to od ch..ja prądu pobiera więc poszedłem w hpsa 250

20230928_191210.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green nie ale mam wszystko po 2szt do tej lampy 600  na początek miałem ja dać ale obliczyłem sporo prądu więc  250 w I na tym pojadę moze cos się urodzi z tych pestek 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie mam sprawe pestki jeszcze nie wyszły z ziemi na jaką odległość ustawic lampę od doniczek i światło ile godzin dziennie ma swieci ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzien pierwsz wihte wybiło z ziemi banana jeszcze nie poniżej foto aktualizacja raz w tygodniu 🪴🪴💥💥🔨

20231001_143304.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...