Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Panowie wreszcie odpaliłem lampę poskładałem wsztystko 😎👊💪🪴🔨 jestem ciekaw jakie rachunki za prąd 😅😂🧨  p.s musialem jeszcze wyciszyc uczelni Boksa niech rosną 🪴

20231004_204931.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze jedno chodzi mi o optymalna temoerature i wilgotność ? I wentylatory wchodzące i wychodzące mają być odpalone non stop??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lampa 60 cm od siewek nie za małe? Ta  po prawej jakby listki po przypalane jaka wilgotność powinna być temp.26

20231007_105933.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green taki się zrobił wyrzucić to i posiac jeszcze jedna moze obok?

@grolsch3 siema powiem Ci ze dostrzegłem małe czarne latające chujstwo dobrze pisałeś muszę kupić jakiś srodek na to bo siewki zaczynają rosnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 bez mieszaka. Sam wlot. Teraz najważniejsza jest odpowiednia wilgotność by nie męczyć rośliny i by mogła się rozwijać bez przeszkód. 

Wyciąg potem jak będzie parno w boxie i będzie dużo masy zielonej czyli liści. 

Mieszający gdzieś koło drugiego tygodnia jak lekko podrosną i nie będzie potrzebna wyższa wilgotność.

Daj znać czy lepiej z wilgotnością 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...