Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 poczekaj jeszcze chciałem troszeczkę większą około 27 dzień wypierdo... Ta pierwsza od dołu po lewej, a widać na kwitnieniu pnie się do góry i to jeszcze nie koniec, plant od 6 października zdj z dzisiaj, a tak poza tym poczytaj na fast budzie relacje, niektóre odmiany specjalnie stresują, bo reakcją jest spowolnione kwitnienie, i rekordowe fastbudy masz na ok 140-160g każda odmianę wejdź na forum masz zdj dzień po dniu, i twoje nie są tak prowadzone, ale mają podobną wielkość w twoim dniu, karm je odbiją, i wpisz sobie w YouTube np. Gorilla cookies auto day to day fastbuds, wszystkie rekordy są z hst/lst, i spowolnionym wzrostem i kwitnieniem

IMG_20231103_104948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers oki obadam sobie u siebie rozciagnelem lst i wyszło 10 odrostow myślę że jeszcze pójdzie do góry mała jest ale krzaczasta :)💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 i o to chodzi sugeruj się tym filmikiem z YT, to cię podniesie na duchu 164g z jednej a wygląda jak twoja tylko tamta miała ścięty łeb, i dobrze rozłożone i poprowadzone gałęzie, wiadomo że dla ciebie nie osiągalne, ale po wzroście nic straconego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WymiataczMega jedni mówią że tylko lst a 2 że toping tez wchodzi w grę więc zrobilem dlatego wybrałem opcję iść za glosem serca czy w praktyce sie potwierdza??  hmm czas pokaże 😎może kiedyś fim tez zapodam w niedalekiej .....  😎🧨🪴🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Małe up. Banana coś tam się pnie do góry ale nie ma oznak ,zalążku kwitnienia a ma ponad 30 dni więc nie wiem co jest grane dwie mniejsze to ww jednej zrobiłem toping poniżej foty pozdro zielona załoga 

20231105_135245.jpg

20231105_135139.jpg

20231105_140915.jpg

20231105_081758.jpg

20231105_135955.jpg

20231105_140818.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonkagliwicee właśnie chce na stelażu później odnogi na boki żeby światło dochodziło fajnie@Mr.Green nie urwałem tej pierwszej zdjęci1 to strawberry bana auto i jest maleńka i ponad 30 dni i nie ma oznak kwitnienia tylko LST czytałem od fastbuds że ta odmiana może wegetować nawet 5 tyg i tak się zastanawiam kiedy zacznie kwitnac czy będzie jeszcze rosła??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 a to sorki nie doczytałem. Ogólnie powinna urosnąć. Z tego co kojarzę to jest odmiana xl albo i xxl także powinna rosnac. Ogólnie stres nie sprzyja automatom i im bardziej je męczysz tym bardziej zabierasz im cenny czas na wegu by się rozbudować. Experymenty mają o wiele lepszy sens na sezonach gdzie roślina nie jest ograniczona genetycznie wzgledem szybkiego pezymusu kwitnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green oki w porzadku bywa czasami 😄 lst to trenig lekkiego niskiego stresu więc tak czy siak powinna już kwitnac no fakt że lepiej eksperyntowac na sezonach 😉

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green nie wiem o co jej chodzi🤣🤣 stała w miejscu tak jakby a teraz leci pięterko po piętrze zrobiłem jej lst naciagnelem na boki i dostała ponad 10 odnóg🪴🪴🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...