Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Strawberry ponaciagalem delikatnie Coś tam rosnie w ogóle ja uratowałem  i nie wiem czy  ona cos nie karłowata???bo whitewidow poszla w kibel przez temperaturę, która sięgał 35  już nie mówię o wilgotności 

20231030_085853.jpg

20231030_085841.jpg

20231030_085836.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB nom wiem delikatna sprawa jak z kobietami tylko niektóre lubią hardcore🤣😉 pewnie za parę dni znowu poleci podciągnięcie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można stwiedzić, że karzeł w trakcie wegetacji (czyli wzrostu) jeśli plant dalej rośnie.Skąd wiadomo, że mała będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lasir popatrz od kiedy jest relacja mi się wydaję ze ona jest stanowczo za mala były z nią problemy ale teraz,od kad nie jest pod hpsem zaczęła zyc i 😉 temp.25 wilgotność 60 75 więc chyba dobrze mikoryze mam ale jeszcze nue daje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lasir no widzisz sam jak jest ?co o tym  myslisz?więc moim skromnym zdaniem zwaliłem na początku jej startu więc najprawdopodobniej będzie ona malenka za wiele pewnie już nie urosnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 nie koniecznie.Nie dobijaj jej poprostu.Z trudnym startem mam pewne doświadczenia.Uwierz mi, że można obudzić tą roślinę z przedziwnych stanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WymiataczMega popatrz od kiedy założyłem relację i będziesz wiedział  tylko ze moja banana tak jakby chwile w miejscu stała i nie wiem czy te dni liczyć w życie roślinki 

@Lasir miejmy taka nadzieje że będzie dobrze i wystrzeli  jeszcze niech sobie rosnie co ma być to będzie 💪👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne.Pewniejsze od wszelkich przypuszczeń.Można się nieźle ździwić przy tej zabawie.I choćbyś nie wiem jak długo się bawił, zapodasz nową odmianę i możesz się ździwić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 takie będą te żyłki nie ma czym się przejmować, obserwuj z rana czy wokół tych żyłek jest bardziej żółty odcień, to będzie oznaczać że roślina dobrze się rozwija i nie nadąża z produkcją chlorofilu (co jest dobrym znakiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam Wyjadacze więc strawberry na powierzchni od 2 października więc wydaje mi się że to będzie karzełek hehe no cóż zostawię zrobie z niego drzewko bonsai (szczescia) pewnie z parę dni pokaże preflower poniżej foty 2xwhite tez cos tam rosnie pozdrawiam 👊💣💥wyczytałem na forum że od fastbuds ta odmiana rosnie do 5 6 tygodnia możliwe???

20231103_080456.jpg

20231103_080450.jpg

20231103_082956.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 @WymiataczMega dlatego piszę że karzełek z niej będzie zrobie z niej bonsai 🤣🤣 szkoda moja wina popełniłem błąd na początku ale nic nie szkodzi biorę to na klatę i ide dalej👊💪🔨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...