Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie.Ja miałem na myśli w kostkach.

To w jakimś żelu jest nie wkostkach.

W kostkach to do kibelka.sorry pomyłeczka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir az z ciekawoscie teraz zerknalem na te ona. Z opisu wydaja sie byc czyms zupelnie innym niz ja znam. Moze i sam na probe kupie sobie taki w zelu bo nie jest jakos bardzo drogi😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe szybka piła widze 🙂 szkoda, że nie mam dila z producentem na boku :)) joke.Daj znać czy warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir i u mnie nadejdzie moment, ze bede musial otworzyc smierdzacego boxa a wtedy... Oby tylko nie capil tym alko🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green  jak otwierasz boxa to wyłącz mieszający wentylator,to nie będzie tak rozdmuchiwał zapachu na pomieszczenie gdzie się znajduję.Napewno będzie mniej czuć,nie zlikwidujesz całkiem tego przy otwartych drzwiach,musiałby być wentylator wciągający takiej wydajności żeby firany z okna wciągał przez filtr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr policz mi 80x80x160... bo wczoraj na kiblu z 10 minut liczyłem i nic mi nie wyszło ale czekałem, aż LadyGreen zacznie zdążyć co i jak 🙂 Mi coś 100 wychodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nasze wentylatory łopatkowe są słabej wydajności,one mielą powietrze łopatkami i nie dają dużego przepływu powietrza,najlepszy byłby wentylator promieniowy(turbinowy)

image.thumb.png.257908c3ac554b2ce2f7b260683e9967.png

one są mega wydajne,gdzie te zwykłe wciąga nosem,tylko trzeba by pokombinować przyłączenie filtra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamehameha nie powiedzial bym, ze sa slabej wydajnosci ale to takie moje spostrzezenie z zycia codziennego a nie z growingu. Mam w domu zrobiony wyciag wlasnie na podobnym wentylatorze jak sa uzywane w boxach. Az zrobilem kiedys foto zeby sprawdzic w necie co to za wyciag. O dziwo jest podlaczony do trzech pomieszczen a mianowicie kuchnia, kibel i lazienka i daje rade. Po wlaczeniu w moment wyciaga czy to pare z lazienki czy smrodek z kibelka🤣

20231202_204015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka mi chodziło o to że jakbyś miał dwa wentylatory o tej samej wydajności-łopatkowy i promieniowy,to ten drugi jest bardziej efektywny,wytwarza większe ciśnienie..Przykładem są kabiny lakiernicze gdzie tam tylko są promieniowe ze względu  na wydajność.Jeśli byś w domu zainstalował taki to zobaczyłbyś różnicę o jaką mi chodzi,ty masz wentylator o przepływie mieszanym 

image.png.32a5c6aac617c756b6544b32f9981dcb.png

a większość ma taki

image.png.ac1701d6fbe3bc53c551a03f0e1fc0b7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie podlałam roślin, nawet do nich nie zajrzałam... dziś po pracy zastałam leżące szczyty, wzięłam więc się za te tyczki... korzenie z pewnością na tym ucierpiały choc starałam się działać szybko i zdecydowanie. Przynajmniej "jakos" trzymają teraz pion... ale i tak jest to taka mega prowizorka... 

05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...