Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole 😄 serio wy dalej  😄 Wariaty wy cos  wam powiem ciekawego Słuchajcie uważnie po to MEGA ważne `!!!!!!!!!!!!  😄 

Zielony ( lady ) ma w dupie co do niej piszesz 
Lady ( zielony ) ma w dupie co do niego piszesz  






 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy każdy ma prawo do własnych opinii i do ich wyrażania, rozmawiałeś miedzy innymi ze mną więc zwróciłam Ci uwagę na temat moich spostrzezen, a co z tym zrobisz to Twoja sprawa. 👍

Co do zabijania zwierząt w celu pożywienia to nie mam z tym problemu, gdybym nie miała innego wyjścia też bym pewnie coś upolowała i zjadła, na szczęscie mam narazie w czym wybierac i przebierac i nie muszę tego robić. Moi domownicy z kolei chcą i jedzą mięso i sama im je nawet gotuje - nie za często oczywiście. 🙂 Jak juz tak jesteśmy w temacie zdrowia i mięsa to moglibyśmy teraz pochylić się nad tematem chowu naturalnego i przemysłowego, ale moze nie ma co ryzykowac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green No z tym chowem  Natural / przemysł to mocny temat ....   Lubię mięso ale jak sobie pomyślę co kupujemy to kurwa zastanawiam sie mocno czy w ogóle warto jeść  😄 🤢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz moze coś w temacie fotorelacji....

Zamawiając to pk nie zwrócilam uwagi i wzięłam 100ml.... 🤦‍♀️ no i sie juz skonczyło.... zamawiac kolejne czy juz za późno i sobie darowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Dam tym rozważaniom już spokój, aby nie ranić twej wrażliwej kobiecej duszy. :classic_smile: Może koala zechce się wypowiedzieć, jak już przyjdzie upalony.

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...