Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy 7 tydzień flo. Miałam dziś podlac rosliny większą ilością nawozów i zapominałam 🤦‍♀️ Wszystkie dostały wg tabeli oprocz tej jednej co miała problemy z piciem. Te żółte liście w tyle boxa po lewej należą do niej, coraz bardziej zaczyna odstawac od reszty.

1.jpg

0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Niektóre topy zapowiadają się na konkretne pociski, ale mocniej bym karmił, by zieleń była ciemniejsza i było mniej wyjedzenia przechodzącego w żółć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to tam wygląda... chociaż ja nie lubię patrzeć na fotki swoich bo na fotkach wychodzą większe niż w rzeczywistości 🙂

Macałaś jak twarde te topy?

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Myślę, że zależy od miejsca, ale ty leń jesteś i wszystkim pewnie chcesz nalać to samo, by mieć mniej pracy :) To daj x1,5 , jak wszystkim chcesz tak samo, a nie różnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Coś w tym rodzaju, jak piszesz, tam gdzie jaśniej tam x2 , gdzie średnio x1,5, gdzie w miarę ciemno tam możesz dać tak samo, jak dawałeś do tej pory. Jak chodzi o tą , co nie piła to jak żółknie to lej jej wszystko, jak reszcie, ale jedynie możesz dać mniejszą porcje wody, jak mniej chce pić niż reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy będzie wg zaleceń prosze pana, chyba pomyliłeś mnie z jakimś innym leniem 👍🙂

 

Czy Wam tez tak laguje forum? Mnie wywala co jakis czas, a pisanie wiadomości i wstawianie emot to koszmar, zacina strasznie, wstawiają sie nie te na ktore klikam, itd, itp. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Sama pisałaś, że biegać ci się nie chce, ph ci się mierzyć nie chce, nawozy to najlepiej takie, by nic nie trzeba było mierzyć tylko wlać i z głowy, to ja tu widzę lenia. ;)

@Mr.Green Tak hakerem jestem, a ty z policji, niby coś uprawiasz, a tak naprawdę inwigilujesz to środowisko, i by odwrócić od siebie podejrzenia chcesz rzucić cień podejrzeń na mnie, ale my znamy twoje sztuczki policjancie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...