Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green bo fotki spod HPSa do dupy są... tylko tak poglądowo można zerknąć.

Rosną... celuję koło piątku kosę. Muszę na raz wszystkie, otrymować żeby suszyć w tym boxie.... a to mi może 2 dni zająć to ściananie.

Jedna wydaje się, że juz doszła, druga zaraz dojdzie. Trzecia się zatrzymała i ma małe topy ale za to grube i ocukrzone liście przytopowe. Gorilla jest największy i on na moje oko gotowy jeszcze nie jest bo tydzień by mu się jeszcze przydał.

PXL_20231216_183651607.thumb.jpg.3b0c364b9a94bf7b4f6c35d51abadc76.jpg

PXL_20231216_183728568.thumb.jpg.44fd76bc8355c9c85fc150bdbd9923bb.jpg

PXL_20231216_183746201.thumb.jpg.21c74869ef281d2b683b0893dedbd9dd.jpg

ps. fotki z soboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja licze ze jak u siebie zaczne to w 2-3h się wyrobię... 🤔 

Jak nie to istnieje podejrzenie ze ktoś mnie w końcu zamknie w tym pokoju raz na zawsze... groźby juz były nie raz... 🙂 jakbym nagle znikła to wiecie... dzwońcie po policje 😁😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB po "sznurku" przez okno byś musiał wciągać co by Ci kto przyniósł... 🙂 Jakie spacerki koło domu... Drzwi zamknięte, nie da rady wywarzyc bo otwierają sie do wewnątrz, przez okno z 1 piętra ja bym nie wyskoczyła, może Ty byś wyskoczył, tylko jak później wrócić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już nie dostały nawet wody. Stwierdziłem, że dzisiaj kosa. Ale trochę mało czasu dzisiaj będę miał ni i przeraża mnie myśl trymowania wszystkiego na raz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green moim zdaniem nie. Tydzień temu trymowałem takie ścięte i leżakowane 24h i już te obwisłe liście ch... się trymowało. Kruszy się to wszystko później.... Rok temu też 2 sztuki na sucho miałem robić bo i tak sie do wyrzucenia nadawały. Jednego zrobiłem i powiedziałem nigdy więcej na sucho nie trymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green na mokro od razu widzę topy w środku bo sobie rozgiąć mogę i się nie złamie. I po takim trymowaniu wiem, że już tylko doglądać suszenia zostało i chwilowo koniec innego pier.olenia. Doskonalę też sztukę obrabianie plantów i nie upierdolenia się po łokcie i noszenia ze sobą zapachu przez tydzień 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB na mnie też coraz więcej ludzi zaczyna dziwnie zerkać na ulicy i się dziwnie uśmiechać... zobacz, ja myślałam że po prostu taka urocza jestem, a oni zioło czują ode mnie... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...