Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@czanczanek ja bym zbieral fajnie wyglada i mysle ze będzie dobrze kopać 👍💣 może taki gen i taka struktura topów widać że zbite chyba sampla podbierałem bo widać ciachnieta lodyge

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedną roslina, mianowicie nie pobiera wody i nie wiem dlaczego ani jej nie przelałem, przesuszylem jakieś 2 tyg temu ale to ok 5 dni tylko i podlalem go jakieś 6 dni temu i ma tyla samo wody, nie ma oznak niedoborów itd 

@Mr.Green no już w bursztyn idzie a nie chce szatana bo wbija w fotel później 

@Pablo 1988 czaje, ale liczylem na większe te topki 🙂

 

 

20231227_121911.jpg

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek nie widzę sensu większej reakcji.. no bo co zrobisz..

Ona wygląda jak na indukcji? Czy co ona tam teraz robi ogólnie 😄

Była przesuszona i może ją zalales potem za bardzo. Taka przesuszona lepiej nawadniać powoli niż na raz wiadro 😄

Tak czy siak za dwa - trzy dni powinno być wody i ziemia powinna się unormować..? 

Inaczej będziemy walczyć z jakimiś mocami nieczystymi nona wtedy bez pomocy duchów przodków się nie obejdzie :smokelots:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no masz racje bo nie powiem powiem, jej ej pij wode z nawozem a szkoda 😅 możesz mieć też rację bo przesuszylem ja i jebnąłem jej strzala na 1,7 litra bo wyglądała jak na kacu ale wstała xd, i teraz pizdeczka nie chce piciu nic i wkurwia mnie to bo fajna odmiana:) 

Green ty powinieneś zostać Szamanem zielonych spraw ogólnie,  lub Doktorem😅 bo przeważnie masz rację 

Do zdjecia ja wyciagnalem na parapet, tak to w boxie jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich roślinach już są takie liście, i nie wiem co to znowu daje calmag i wszystko tak jak powinno 

20240104_192242.jpg

20240104_192211.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 @Mr.GreenPotas znowu, kurde to ile to biogrowa mam dojebac hehe chyba, że poczytam co ma więcej ale chyba bio grow z biobizz rośliny mają 11 tydzień już

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to są automaty wszystko, a dzień kwitnienia to gdzieś Ok 50 dni coś takiego może ciut więcej, teraz robię tak, że na 10 litrów wody blooma daje 40 ml to chyba maksymalna dawka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi 4ml na litr.. co w tym maksymalnego..? 

Ja wale po 20ml PK 5-8na litr i dalej się wyżera jak świnia 🐷 😄

Czasem trzeba podejść indywidualnie do rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mr.Green napisał:

Wychodzi 4ml na litr.. co w tym maksymalnego..? 

Ja wale po 20ml PK 5-8na litr i dalej się wyżera jak świnia 🐷 😄

Czasem trzeba podejść indywidualnie do rośliny.

Nieraz to herbatka z orgatrexem jak w przepisie do tego pk 5-8 i na to calmag od bio bizza i wtedy to może się najedzą na tydzień 😂

Godzinę temu, czanczanek napisał:

@Mr.Green dobra to dam 55 🤣  6 roślin 

Jak będzie mało to w kolejnym zwiększysz dawkę 😁 i obserwuj czy calmaga nie będziesz musiał im podać niedługo 🙏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...