Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@Katastrofedens doniczka jest za mala w tym tygodniu przesadze do 11L teraz sa w 6 L  , daj mi ziomus mala lekcje obrywania lisci z dolu ? ktore to sie wypierdala ? 

wczoraj byl fryzjer na chacie ale tylko topping zrobil dziewczynkom , zadne grzywki koki , tylko gora 🙂 

zamontowalem kocyk na lewej burcie ale chyba huj to da , myslalem , ze inaczej dziala kocyk ze ni huja nie pusci ciepla , a czuc pod reka ze jest cieply , zostawiam na test moze chociaz mniej bedzie palic listki 😞 

dzis woda calmab 1 ml /1l i cannazym 2 ml /1L 500 ml na glowe 

20230515_165442.jpg

20230515_165451_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy 11 l będzie za mała jak taki długi weg poszedl 14/15 L

ten koc daj srebrna strona 

a fryzjera zrób dopiero jak siatkę rozstawisz i udowadaniać dolne liście 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy mi 15 l weszły tylko nie było miejsca na nic i dlatego kupiłem inny box 

udowadniac słownik zmienił miało być urywasz 

no srebrna w stronę roślin żeby światło się odbijało 

@dziurawy Weź sobie zakup większego przecież to kosztuje 350 zł 80/80/160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 tylko na poczatku jest nawilzacz potrzebny teraz juz nic w srodku nie mam , jedynie zegarek od pomiarow 

nie wiem czy w ogole zda to egzamin , zobaczymy 

a z tym co zrobie ?? jak sie trafi ktos to opchne poki co musze dawac rade w tym co jest 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy to jaka masz wilgotność ? Bo ja nawilzacz ciagle mam i utrzymuje 70% 

growerzy tak robią mniejszy na wegetację większy na kwitnienie i przerzucają do większego a w małym znów inne rosną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 60/70 az waitrak co chwile sie wlacza zeby wyciagnac nadmiar , taka zmiana zaszla gdy wjechaly wieksze doniczki momentalnie , nawilzacz przestal byc potrzebny a wyciag zaczal dzialac czesciej 

nie chce ryzykowac nie moja chata , wjedzie ktos mam wiecej niz 5 i moze byc lipa to co wyrosnie na chwile starczy a i pare euro trzeba wydac na kolejny box a nie ukrywam dojebalo mi rachunkow podatek , zaraz bede musial placic za busa oddalem do kapitalnego remontu moja kaczuszke 🙂 

to nie glupi pomysl ale nie na ta chwile , bede go mial w pamieci 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nic nie obrywaj załóż siatkę porozkładał je po całości siatki wtedy obserwuj tylko duże wiatraki które zasłaniają szczyty (odrosty) ale nie za dużo z wyczuciem i z 2-3 dni przed przełączeniem usuń trochę liści tez te które zasłaniają i te najwieksze nie wiem do końca jak tk wytłumaczyć 😅 musisz czuć to co możesz z nimi zrobić jak reagują na to co im robisz 🙂 mi dużo pomógł boom boom spray od Bio tabsa po takim usuwaniu liści szybko się ogarniały i zasuwały dalej 🙂 

@dziurawy  gdzieś w swojej fotorelacji mam pokazane jak to mniej więcej ma wyglądać tylko ze ja lst robiłem ale to „mniej więcej” to samo co siatka 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Kup siatkę , lub zrób z oczkami około 4x4 cm, ustaw siatkę nad roślinami, i jak będą rosły to będziesz szczyty przeplatał między oczkami siatki, tak, by każdy szczyt miał swoje oczko w siatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  wszytko zależy od wysokości roślin myśle ze tak gdzieś w ich połowie by mógł je swobodnie porozkładac 🙂

i jak siatka będzie się podnosić to możesz ja podwiązać czymś do dołu albo dać ciężarek ułatwi ci to tez prowadzenie ich 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 ty wiesz najlepiej mordeczko mam czas do pol roku jeszcze daleko ehhehe 😄 😄 :bongrip:

mysle na weekend z tym zadzialac , sklep z ziemia pod reka jak by zabraklo jutro wrzuce na probe te wieksze donice 11 i 16 jak to w boxie lezyy 

 

20230516_165126.jpg

bez zmian ciagle to samo :

swiatlo 20/4

moc 60% 

wys 30cm -co jakis czas podnosze do gory 

temp 25/21 

wczoraj 500 ml na glowe w tym 1 ml/1L cal mag i 2 cannazym ml na 1L 

 

20230516_165132_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy śmiej się śmiej już masz półtora miesiąca wiec dobijesz do dwóch 

kwitnienie ok 8/10 tyg czyli następne dwa miesiące po czym ok dwa tygodnie suszenia i jeszcze w sloikach będzie dochodzić z pare dni wiec prawie 5 miesięcy pomyliłem się o miesiąc ale z tego co pamietam napisałem prawie pol roku 

po miesiącu powinieneś dać im więcej odpoczynku wiec 18/6 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 nie nie nie 39 dzien dzisiaj a to nie dwa msc , nie dam rady tyle czekac co by sie nie dzialo do 1 sierpnia musze skonczyc wszystko musi byc gotowe zostalo ok 80 dni czyli juz niedlugo musze robic jesien w boxie 😄 

a wiesz 5 msc czy 6 msc to jak jeden papieros przy tym wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy No tak się mowi ale jednak trochę czasu to schodzi bo kiełkowanie weg kwitnienie szydzenie słoiki to jednak trochę tych dni wychodzi ale z tych 4 powinieneś mieć ok 350/450 gr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Zależy, jaki etap rozwoju roślin. Panel led zawsze ustawia się w odległości od szczytów adekwatnej do danego etapu rozwoju i zaleceń producenta danego panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...