Skocz do zawartości
Prograss

1sza uprawa/1xGelato-K/70x70x160/TS 1000/150W/20L Airpot/Biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Prograss  W 3 dni nie padnie, ale może być po 3 dniach susza, bo jest spora i będzie szybko pobierała wodę, jak będziesz wyjeżdżał to podlej dobrze i zrób do tego prymitywny system nawadniania w postaci butelek przeciętych na pół, daj z 2 butelki takie plastikowe i wkładasz, jakąś zrolowaną szmatkę do butelki z wodą, a końcówkę szmatki zakopujesz lekko w ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prograss ona cały czas będzie miała popyt na żarcie, zobacz stary jakiego potwora wyhodowałeś 😁🙄 co dwa dni będzie sucho, obstawiam

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prograss pamiętam jak jechałem na weekend raz przy pierwszej uprawie i zostawiłem ojcu do podlewania, to i tak chciałem, żeby mi zdjęcia codziennie wysyłał, żebym wiedział czy coś się nie dzieje przypadkiem 🙈 

I w ogóle super, że to w poziom kładziesz, zobaczę na Twojej fotorelacji jak moja ostatnia mogłaby się potoczyć, gdybym doprowadził ją do końca 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik Dobre. Fajnego masz ojca 😄 Mój ojciec to by mnie chyba zajebal jakby sie dowiedzial co robie. 😄 Juz im wrazen dostarczylem  3miesiecznym aresztem

A co się stanęło, że nie poprowadziłeś do końca? 

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik To skurwysyn... 😕 Współczuję! Lepiej dmuchać na zimne w tym sporcie, jeden błąd może kosztować więcej niż się może w ogóle wydawać. 😄 

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Soniq21   Dziekuje! Jak ktos ma watpliwosci, ze to moja pierwsza uprawa to chyba jest git. 😄 Marzylem o tym chyba od 10 lat, a na powaznie zaczalem myslec o tym jakos rok temu, gdy postawilem sobie jedno zajebiscie, ale to zajebiscie wazne pytanie. Zaczalem czytac i analizowac sprzet do uprawy jak pojebany często siedząc godzinami przy wyborze jednej glupiej lampy najlepszej na start. 😄 Sam jestem w szoku, ze tak dobrze idzie, jeszcze nie dawno samego LST się bałem. 😄 Pewnie, gdyby nie te biotabs to by bylo o wiele gorzej, ale w sumie jeszcze końca uprawy nie było, wszystko się może zdarzyć. 😄Tutaj jest sytuacja gdzie są dwa blanty na jednym ogniu, bo myślenie o nawożeniu wywoływało we mnie mdłości, więc szukalem czegos mega prostego na start,,zatem nie dosc, ze prostota w chuj to jeszcze organika, czyli chyba bliższe natury, czytalem, ze topy z tego tez sa dobre w ch.. 😄Też następne grow będę chciał podobnym sposobem Silver Widow zrobić, ale, żeby się tak już nie bawić w doginanie drutami to mam już deski na siatkę itp, więc może scrog spróbuję w końcu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ! Ścinać powoli? Bo chyba już bursztyn się pojawił.😄

 

 

20221217_222405[1].jpg

20221217_222424[1].jpg

20221217_222514[1].jpg

20221217_222723[1].jpg

A tak serio wiecie może czemu te słupki mi brązowieją, schną? Narazie na kilku szczytach się zrobiło. Wilgotność 37-43%

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr A jak dotykałem? Bo na bank dotykałem i to nie raz, bo przecież ja się tym doginaniem bawiłem jeszcze wczoraj to nonstop coś dotykałem, odginałem doginałem odsłaniałem... Już wczoraj ostatni raz coś tam doginałem pierdole już niech rośnie jak jest. 😄 Nie strasz mnie tymi jajcami matko bosko, bo mi chyba serce pęknie jak je zobaczę

 ;_;

To jest od strony przeciwnej gdzie wiatr pada na końcu po przekątnej, wiatrak jest przy lewym rogu z tyłu, a te topki są z prawej z przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Dobra to już nie ruszam nic, dzięki. Popatrzyłem i jajec nie widzę nigdzie narazie. Może sie zmienić na jajca? To jakaś lipa fest jak ta brązowieją? Wiesz może jaki to ma wpływ na rozwój kwiatów itp? Może to przez to, że z tym PK przesadziłem, bo żem się jebnął w tańcu i do herbatki PK dodałem jeszcze te 10ml Bio PK 5-8, w tym 10ml orgatrexu i kawałek bactrexu... 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr on w ogole zle pomieszal pierwsza herbatke.. 😄 lecz watpie by to mialo taki wplyw.. 

10ml to wjezdza normalnie od poczatku takze luz. Tyle to nie nie powinno nic pokarac.. 

Pytam o siatlo bo jak swoim wrzucilem lampoe 80% to te criticale na srodku tez szybciej zaczely brazowiec na wloskach.. a mam ostatnio swoja nowas teorie na temat swiatla 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Tak, dwie na 75%,90cm od szczytów, ale te szczyty akurat są niżej trochę niż np te, które są wyżej i są większe. Mimo to nie mają takich końcówek.. 😕

@Udyr Masz rację tam jest coś, że od 2 tygodnia 1-3ml z każdym podlaniem do tygodnia przed zbiorami, albo raz w tyg po 10ml od 2 do 6 tyg. 

A może te tabsy się już kończą powoli, bo od 2tyg miała dwa tabsy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...