Skocz do zawartości
Prograss

1sza uprawa/1xGelato-K/70x70x160/TS 1000/150W/20L Airpot/Biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Kiedyś paliłem liście i to z wega, da się ? Da , trzeba tylko uwierzyć w to, że to klepie, coś mnie wtedy klepło przy piwie. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
13 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Zielone krainy To Ty pijesz alko 😮

To chyba oczywiste, że piję, nie jestem noworodekiem, abym miał pić mleko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Dlaczego? Piwo jest dla ludzi, wystarczy nie chlać, jak świnia , znać umiar i nie chodzić nawalonym w dzień i w noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Pewnie ci sie pomieszało, @Udyr z tego, co pamiętam nie pije, może jakoś ci się w głowie poplątało i przypisałeś jego abstynencje mi ;)

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Napić się napiję, więc ci inaczej mówić nie mogłem, zwyczajnie nie leje w siebie, jak głupi, wiem kiedy powiedzieć stop i dość, wiem kiedy pić, a kiedy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.GreenJestem jak 100 tys. armia , osuszam jednak nie rzeki, ale sklepy monopolowe :D Jaja , pije kulturalnie, ale nie jestem osobą, jaka boi się alkoholu i się go wystrzega, bo to tylko alko, a nie bomba jądrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jądrową to Ty masz rosline 😄 i na bank glebe z Czarnobyla  😄 i pewnie wode z Fukushimy  😄 do podlewania  🙂

Dobrze że ogarniasz Alko bo jest zdradzieckie  🙂 A próbowałeś innych używek w życiu? Niż trawa i Alko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  To tylko zielone samice, jakie wzdychają do swojego króla zieleni, jakiemu próbują, jak mogą zaimponować. :D Alko to tylko alko, małpa nie powinna oczywiście pić, bo nie potrafi, ale mędrzec wie, jak pić, by dobre skutki to miało. :) Próbowałem dawno temu, jakiś gówien, typu amfa i ekstaza, ale dla mnie to syf , z jakim się szybko pożegnałem, bo nie podobało mi się to, wolałem zawsze zioło.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak probowalem.. i coś tam smyra.. Ale chuja warte 😄 znalazłem nowy wapek dla mnie 🙂 będę zamawiał tego stacjonarnego co ma większą komore.. bo ten co mam ale PEN to słabe to.. I jakoś mnie nie klepie.. chyba za małe to jak dla mnie 😄 aczkolwiek ide zaraz znowu spróbować.. może już lepiej klepie  haha 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Haha wiesz ja ostatnim razem palilem chyba w lutym to może dlatego mnie tak jebło. 😄 Wapki fajna sprawa, bo tak nie kurwi ostro w calej chacie jak po spaleniu skręta. 😄 Ja mieszkam prawie przy komisariacie także też chyba coś fajnego poszukam z wapków stacjonarnych, może na dzień dziecka bym sobie sprawił. :ganjamon: A Ty jaki masz na oku teraz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badej jaka maszyna  😄

 

plenty-7.jpg

To jest ta sama firma co produkuje  Mighty / Crafty oraz Vulcano  🙂 A cena lepsza niż większość przenośnych 🙂 które dla mnie są za małe i za słabe A jak jest niby jakiś kozak to kosztuje jak pilot do wyrzutni rakiet  ziemia-powietrze.  Ten ma duże komore I wężyk. Akurat żeby usiąść i sobie pykac chmurki.. 🙂

kurwa w lutym..? Ja jebie 😄 nieźle 🙂 podziwiam was. Ja tak lubię jarac ze nie pamiętam kiedy był luty 😄

Jak tam plant 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...