Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PrzeMIX napisał:

Mi teraz wleciał osuszacz za dwa razy tyle, są priorytety bo są rzeczy potrzebne i potrzebniejsze wiadomo można wyłożyć kasę na raz i strzelić całą hale tylko po co skoro to na własny użytek. 

Taki osuszacz to Ci zbije może z 10% chyba zemasz mikro pow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osuszacz za Jakoś 7 stówek 😅 a używa się tylko na flo. W sumie na ostatnie 5 tyg. 
 

tak Czy inaczej jak robisz jedna roślinę to Ok. Ale jak robisz kilak i z metra minimum to szkoda by ki było ryzykować uprawę dla tych 200zl i mieć kłody pod nogami prze PH. 
 

zawsZe można kupić nawet płyn heliga za 25zl jak  siankiem średnio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osuszacz to się tam przypadkiem pojawił w rozmowie.😁

8 godzin temu, Danczan napisał:

Taki osuszacz to Ci zbije może z 10% chyba zemasz mikro pow. 

W sensie jaki? Mój 10l/24h taniej kupiłem bo powystawowy. 😅😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRACAJAC DO MOICH RZEKOMYCH BRAKOW 

mialy dzis dostac sama wode ale dorzucilem im 

1.5ml blooma

1ml heavena 

1ml fisha 

bez calmagu , nastepne podlanie mysle ze sama woda juz napewno . Mam nadzieje ze nic im nie bedzie .. 

pozniej podniose blooma i heavena do 2ml . Fish do końca 1ml 

Do 2 tyg dorzucę do diety topmax myślę 1ml na start 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKERjak uważasz, przyzwyczaj się do tych ilości bo to w sumie trochę ponad startowe. Następne podlanie z nawozami spokojnie zwiększ do 3 ml blooma i odstaw fishmix albo daj 0.5 ml/l. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 dzień po przełączeniu , wydaje mi się że 21 dzień jak kwitnie . Ogólnie mają już od wyjścia 57 dni

Jedna (free pestka) wykazuje braki azotowe , reszta zdrowiutka jak byk .. 🙂

przy nastepnym podlaniu nawozem ZDROWE panie dostaną 

2ml blooma 2ml heavena i wiadomo 0.5calmagy profilaktycznie . 

Ta Jedna  brakami dostanie 1ml fisha extra lub ewentualnie podwyższę blooma i heavena do 3ml 

rady mile widziane 

20221013_185652.jpg

@PrzeMIX @Brazil Munster @Cali_Bastard @Mr.Green @Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęsto jest. Wilgotnosc będzie spora w zaawansowanej fazie flo. 
 

a co do supli to ta która wykazuje już dość spore braki to trzeba jej dojebac papu bo głodna jest. 
 

Nie słuchasz za bardzo tego co kilka osób pisało tutaj co do żywienia. 
 

reszta tez nie jest za ciemna. Flo rozkręca się z dnia na dzień wiec będą domagać się z dnia na dzień o więcej zarcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster no nie słucha ale jak ktoś nie słucha to nic mu nie zrobisz. Liście łódki i już zaczynaja żółknąć ale jak „ZDROWE” to zdrowe 🤷🏻‍♂️
Zeby tylko nie było potem panowie ratunku 😏

Każdy ma prawo uprawiać jak chce i jak chce to nawet spierdolic, żadna ujma 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze majac nawet osuszacz przy dużej ilości wiatraków i grubych topach będzie gęste powietrze w namiocie. A wtedy nie problem o pleśń. A dosidos i mimosa to mega gęste i zbite topy. 
a druga sprawa mniej wiatraków to lepiej doświetlone topy. 
 

moze dostać i 5x z rzędu. Przy tak małych dawkach które im dawałeś to ona przerabia to w moment.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER to już Udyr Ci wysłał jak on jechał. Wiadomo inne światło, inne geny. Ale serio przerobiłem to i zamiast lać heaven to na zmianę można podawać algi, aloes i kwasy humusowe. Szczególnie teraz. W ogóle już bym w heaven nie poszedł, a zamiast buraków wolę rybny wywar. Mieszaj z 2-3 podlania max dawki fish i bloom. Odczekaj 1.5 tyg i zobaczysz co dalej. Co nie znaczy że te wymienione stymulanty odstawiasz. Wodę czystą tak jak Wilku napisał stosować przez całe grow na bio a szczególnie bizzie😉 a cukry i na weg i na flo to węgiel z topmax. 

Co do światła. Na drutach zrób coś jak @Eddie Plant. Wygnij przed podlaniem, maksymalnie ile dasz radę i te może 40cm od szczytów wygospodarujesz? Lampa na maksa wtedy? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 dzień po flipie liczę 24 dzień flo 

Kilka zdjęć.  

Dostały ostatnio sporo azotu , nabrały ciemniejszych kolorów.  Jedna z pan tylko dalej jakas dziwnie jasna , będę chyba dalej jej kontynuował terapie azotową xd. 

Topki ładnie powoli zbijają 

Wiele do szczęścia mi nie potrzeba .Jestem w miarę zadowolony 

 

20221016_160502-min.jpg

20221016_160508-min.jpg

20221016_160516-min.jpg

20221016_160522-min.jpg

20221016_160531-min.jpg

20221016_161813-min.jpg

20221016_161908-min.jpg

20221016_161831-min.jpg

Ps zamówiłem aptus regulator,  trochę mam problemy z temperatura czasem 29st a nawet 30 . 

Tak wiem doprowadzic świeże powietrze itp itd na ten grow niestety nie mam takiei opcji , ale walczyć będę przy następnym growie o idealne warunki . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...