Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

@TROUBLEMAKER zalezy czego ziom 🙂 bo jak to organiczne to nie ma chuja ze od takich dawek cokolwiek by sie stalo..  Sam nadupcalem potezniejsze dawki i nic sie nie dzialo.. ale jak dales 0.5 czegos nie organicznego gdzie do tej pory zarly glownie organiczne i na dodatek moglo byc wysokie EC ktorego roslina nie jest nauczona.. to efekt moze szybko wyjsc bokiem. 

Dlatego ja osobiscie nie uzywam mineralnych nawozow bo tam bardzk male roznice moga robic kuku.. a w organice jest to wrecz niemozliwe 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik   popalona jest odżywkami.. dowiedzualem sie ze niedobory wychodzą od środka liści . 2x podlewam woda pod rząd żeby mieć pewność że się wyjedzą i wracam do mniejszych dawek jak na początku robiłem.  Wszystko było pięknie do póki nie posłuchałem że biobizz jest slaby i przedobrzyłem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, mówię to co widzę, a Ty już w kolejnym poście wypierasz fakty, mówili, że jak będziesz dziadował na nawozach to ją zacznie chuj strzelać, to się tak właśnie dzieje, daje Ci screena pod spodem na dowód, że zwyczajnie mam rację, a co Ty z tym dalej zrobisz to Twoja sprawa. 

Dokładnie takie same liście jak na zdjęciu z prawej strony, no dokładniej się nie da

Screenshot_20221023-182022_Chrome.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...