Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster miałem ten garden highpro i polecam, ale podczas suszenia jak dałem go poziomo to go chuj strzelił, wydałem 22 euro na jakieś 112 dni działania, może przypadek, ale ogólnie kabel długi, dwie końcówki do stabilnego montażu, moc i regulacja zadowalająca, więc kupiłem teraz dwa kolejne na następną uprawę, tylko o mniejszej mocy , bo właściwie to więcej mi nie potrzeba i myślę, że będę zadowolony ✌️😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Na dewastacji to robią cygany z kontenera importowanego z Krajowej, ja to NORMALNIE RZEŹBIĘ W MIĘSIE, KURDE 😁

Ale sens ogólnie do mnie dotarł 😁

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik wybacz jezeli Cie urazilem 😄 nie taki byl cel 😘

Jak najbardziej jestes artysta w tym co robisz 😛 dewastacja by byla jakbym ja tam poszedl i sie za to zabral 😄 jednak oboje wiemy ze slowo dewastowac bylo tylko metafora 😛

A orginal cygan nie pracuje.. takze ten 😄

Sam robie rozbiorki roznych prac budowlanych czasami.. i nic w tym zlego 🙂 czasem trzeba rozjebac zeby zrobic cos nowego 🙂

Ogolnie zmienilem podejsccie jak jestem w sklepie i kupuje miesko 🙂 od czasu kiedy sie "poznalismy" 😄 wieksza wage przykladam do jakosci obrobki produktu xD i jak biore jakas porcyjke to mysle o Tobie 😄 serio 🙂 i mysle sobie taki udupcony w tym sklepie.. " czy on Tu byl" hehe 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...