Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green pytanie było czy można to można  a czy sens to nie wiem 

Ja tylko trochę oszukuję bo mój jest pół mineralny tylko :p.  A jak ktoś chce 100% organicznie to niech tak robi. Mi tak póki co wygodniej bo nie mam wyczucia z tym azotem zawsze na full mi wychodzą na wegu i potem już nie chce je dobijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed wymieszaj bat guano z popiołem od guanakolong to wyjdzie Ci takie pk organiczne, że nie masz pojęcia. Ale do tego potrzeba organicznego podłoża, gdzie te bakterie mają gdzie pracować, a nie korzenie dostają to co chcą.

Po to każdy powinien wybrać jedną ścieżkę uprawy bo zwyczajnie tak jest łatwiej i prościej. Mieszać każdy może, ale po co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update 

14 dni od wyjścia z ziemi 

Wleciał co2bag , szczerze pierwszy raz to zastosuje , słyszałem różne opinie , że pomaga lub też że nie widać różnicy.. 

Ps. Glookies od barneya będzie kozak coś czuję pierwszy od lewej , największa w stadzie , a mimoska narazie odstaje ale liczę że jeszcze odbije na szczyt 20220902_153139.thumb.jpg.a06c50fd1f3b497f74f89e2641560e96.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Mr.Green napisał:

Hodowca to moze byc bydla.. albo swin.. 😄

@Growerseed ale to po co w ogole zaczynac organike? 😛

 

 

Można zioło tez hodować, jak masz kilka odmian i zapylasz tworząc nowe gatunki to jest hodowla a jak tylko rosną tylko po to  żeby ściąć kwiat to jest uprawa: najprościej ujmując 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam porady na jednej roślince listki zaczęły się troszkę zawijać ku środku,  czy lampa może być za nisko ? Tylko w jednej takie coś.  

W drugiej zaś zauważyłem usychający lisc ? 

Podlewane woda 6.2 ph . 

0.3ml silicy na litr i ukorzeniaczem 0.4ml na litr 

Temp 28 

20220904_151113.jpg

20220904_150725.jpg

Edytowane przez TROUBLEMAKER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego listka na dole, to mi też się tak robiło, ale szczerze nie wiem dlaczego.... później zacząłem podawać calmag i już tak więcej się nie robiło... Też dołączam się do pytania bo jestem ciekaw powodu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER Ja mam wyłączona wentylacja. Ona Ci wyciąga te CO2. Mi doradzili żeby była wyłączona przez pierwsze 10dni co najmniej. Żeby te CO2 zostało całe w boxie. Mam wyłączona wentylacje zakryty jedena z dwóch siatek co wpada świeże powietrze i wilgotności jest na poziomie 70-75% bez nawilżacza. Tłumaczyli że to jakby jakiś obieg zamknięty ale popytaj może ktoś wie więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER podwinięte liście - mała wilgotność/stres od światła/ popalenie wiatrem(od wiatraka mieszającego). Sam wyeliminujesz co się nie zgadza.

A ten listek usycha może już ze starości. To jeden z tych pierwszych liści od dołu ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liść usycha już ze starości. 
 

a podwijanie będzie prawdopodobnie przez zbyt nisko zawieszona lampe. 
 

smialo możesz dać na 50cm+ A warto dać wyzej żeby odrosty byłym dłuższe żeby ci nie żbila się w sałatę. Chciał te zawijanie się jest bardzo delikatne. 
u mnie teraz jedna z czterech tez tak miała. Dalem wyzej i już jest git. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...