Skocz do zawartości
Gooner

LSD XXL i Choco Candy

Rekomendowane odpowiedzi

 

10 minut temu, Gooner napisał:

Mam jeszcze royal sugar ale to nie mam z nim doświadczenia jak najlepiej używać?

Dawkować ten roztwór odżywczy raz w tygodniu w fazie kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi tak robiłem, że zaczynałem 0,5 ml potem max 1 ml raz w tygodniu. W takim razie dodam go z pk i alga bloom wszystko z plagrona. Ale sugar ma azotu sporo a nie chcę przyblokować kwitnienia. I tak trochę ciemne liście. 
@Mr.Green A Ty Panie co sądzisz o przeprowadzonej defo? Przyciąć je jeszcze po kilku dniach odpoczynku? Jeszcze trochę lasu jest i nie do wszystkich odrostów światło dochodzi. 

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner powinno wystarczyc. @Brazil Munster dobrze prawi. Troche pozno juz na dodatkowe stresy. Ewentualnie jakiegos tam liscia z przypadku.. 😉

Planty nie sa bardzo wysokie  a widac ze kwiaty zawiazuja sie juz zaraz nad ziemia. Jest ok. Kazdego odrosta nie uratujesz 😛 od tego jest SCROG by kazdy byl  _top1

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green właśnie też różnie jest, jak oglądałem niektóre filmy z upraw to nawet w 6 tygodniu ostro wszystko leciało co tylko zasłaniali cokolwiek i po 2-3 dniach roślina była nie do poznania. Faktycznie jednak zostawię tak jak jest i może drobnego liścia zasłaniającego jeszcze skubnę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner czy na tych filmach robia to amatorzy? Czy profesjonalisci?

Ucz sie na spokojnie. 3 liscie w ta czy w ta to  plonu o 10% czy 15 % nie zwieksza. Jest dobrze. Po co to psuc. Nie bedziesz RastaGandziaGigaFarmer po jednym razie. 

Nastepne grow mozesz sprobowac cos innego albo wiecej defo. One nie sa duze wiec tyle przeswitu wystarczy. 

Oczywiscie mozesz robic co chcesz.. ale nadgorliwosc gorsza od faszyzmu.

Wazne jest jakie to sa filmy. USA? Tam maja silne odmiany z dobra genetyka i nie kazda roslina sie nadaje do tego co zobaczysz w filmach. Czesto robia "grube" rzeczy z plantami bo maja albo klony albo sprawdzona dobra genetyke i znaja dana odmiane. Wiedza jak rosnie i co z nia mozna robic. Robia to seryjnie, tasmowo. Nie pierwszy raz. Maja wprawe 😉

Mozna to miec jako odnosnik ale niekoniecznie wzorowac sie 100%. Sa rozne odmiany ktore roznie reaguja. Rozne karmienie i rozne techniki treningi od poczatku. Trzeba to znac zeby jechac z tematem jak ze swiniami 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej przystopuj już jej z fruzjerem Bo wyjdzie herma i będzie chujnia z całego palenia. 
 

lepiej miej mniej na pierwszy raz. Nie nastawiaj się na ilość tlyko jakoś przy pierwszym razie.  
 

defo najlepiej robić przy przełączeniu i pózniej około 18-21 dnia od pokazania prefolwerow i basta. 
 

narazie wszystko idzie książkowo. 
 

 

co do Royal Sugar. Co prawda uzywam Go teraz pierwszy raz. Ale zalecil Mi tutaj zielony podawać 1ml/L na start. Raz w tyg. I on leci u mnie od początku flo. 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

dzień 69 i 37 kwitnienia. Proszę wybaczyć za cokilkudniowy spam i aktualizacje, ale zostawiam sobie tutaj pole do sprawdzania i porównywania z kolejnymi uprawami jakie będę prowadził. Dzisiaj zrobiłem zdjęcia z włączonymi lampami, kolorystyka nie zmieniła się w porównaniu do poprzedniej aktualizacji także nie chciałem już gasić ledów i włączać ponownie. 
 

Dzisiaj zalane obie po 0,8 litra na głowę samą wodą. Planuję kolejne posłankę z 3 ml alga bloom 1 ml pk, 0,8 ml calmagu i 1 ml royal sugar. Czy takie kombo będzie bezpieczne ?

Jeszcze kwestia kolorystyki liści. Są wciąż dosyć ciemnawe, a sugar i alga mają troche azotu. Niby to organiczne, ale myślę czy to nie dobije azotu i nie przyblokuje kwitnienia. Fryzjera już nie robię z racji 6 tygodnia kwitnienia, nie chcę zawalić.

Chociaz nawet na tym forum ciekawi mnie jak do tego podchodzą użytkownicy. @doominik uważasz, żeby jeszcze dociachać te co zasłaniają? Z kolei kolejni doświadczeni growerszy stąd mają zdanie żeby lepiej już nie stresować bardziej panien. Ciężko znaleźć złoty środek. Z racji wczesnego lst panny są dosyć niskie, czy nie za niskie? Może topy napuchną mimo małego wzrostu roślin. Już teraz wzrostu nie nadrobię, ale sonduje opinie pod względem przyszłej uprawy. Niby wszystko wygląda tutaj książkowe ale człowiek ciągle chce się uczyć. 

pozdro

B89F1640-B917-4197-B8C3-78A92F84E79D.jpeg

DA0E7DC4-1146-4B45-9D97-E6B733B376D7.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik wielu też uważa, że w 6 tygodniu kwitnienia już jest późnawo ma takie zabiegi i to może opóźnić lub całkowicie źle wpłynąć na uprawę. Stosowałeś tę technikę w tak późnym stadium? Nie chcę czegoś zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner Raz na tydzień dać możesz częściej nie, bo ciemne, mówię o royal sugar , na tym etapie 1 ml na 1 l wody wystarczy, można potem zwiększyć do 2 ml i dawać z dwa razy w tygodniu, jak problemu z azotem nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner  Ja nie tnę niczego czego nie muszę, ale ja nie uprawiam w stylu @doominik on ma swoje racje , więc jak tam chcesz, każdy ma swoją filozofię uprawną. Alga bloom i pk też musisz stosować, alga bloom to podstawka , pk to dopełnienie p i k , suger royal to cukry , zadaniem tego specyfiku jest głównie zwiększenie produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

73 dzień życia i 41 kwitnienia. Dzisiaj zalane po 1 litr na głowę z 4 ml alga bloom, 1 ml pk, 0,8 ml calmag i 1 ml royal sugar. Wygląda na to, że stres wywołany defo nie wpłynął źle i jutro być może dotnę po 2-3 liście zasłaniające kwiatostany.

proszę o opinie czy wszystko wg profesjonalistów jest na dobrej drodze. 😇

 

pozdrawiam !

7E8403CE-E889-4BF7-AD43-67F50FFBA930.jpeg

3B447159-95EF-42F3-A7AF-298FFE1BD101.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gooner napisał:

proszę o opinie czy wszystko wg profesjonalistów jest na dobrej drodze

dobrze wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner na moje tnij śmiało liście,  tyle ile zasłania.  Już ma polowe flow za soba takze stres jej zbytnio nie grozi . 

a jesli sie obawiasz zapodasz melaske 

SUPERTHRIVE w uk taka polecam nie wiem gdzie jesteś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

76 dzień i 44 kwitnienia. W piątek zalane obie po 4 ml alga bloom, 1 ml pk, 1 ml royal sugar i 0,8 calmag. Na razie schną. Idąc starą szkołą następne podlanie idzie sama woda, chociaż nawozów dostawały bardzo mało i zastanawiam się czy nie dorzucić im trochę pk znowu. Co 2-3 dni usuwam po 2 liście, które zasłaniają kwiaty, chcę ograniczyć stres do minimum a jednocześnie odsłonić zasłoniete kwiaty. Włoski już zaczęły brązowieć. Z każdym dniem coraz więcej. 

bardzo proszę o opinie 😇

pozdrawiam

855DF8D4-5BDA-4319-981D-FED58A92F390.jpeg

2A814C16-D7FA-4ABC-B5A1-669D28E8F32E.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...