Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim zmienilem miejscowe i tu sa zupelnie inne warunki, zmienilem tez lampy CFL z wega i hps 400w z flo na lampy ledowe bo za bardzo mi sie to wszystko tu grzalo az usychalo i musialem dolaczyc jeszcze nawilżacz to nie wiem bo mierniki temp i wilg pokazuja ze jest w miare ok (chociaz czasem moze byc za wysoka temp albo za niska wilg to moze ten klimatyzer doloze), no i kiedys w tych kubeczkach po jogo zaczynalem, rosly mi ladne na jakies 40cm krzaczki i przesadzalem do donic 20l i mi pieknie kwitlo a tu nie chce nawet weg pojsc dobrze, oblozylem sciany plytami osb i okleilem folia odblaskowa zeby bylo tez jak kiedys w szafce z osb ale to tez nie pomoglo to juz jestem kompletnie zrezygnowany jak widze ze grow kolejny raz obumiera... daje jeszcze nadzieje temu miernikowi ze moze w ziemi pokaze ze jest cos nie tak to bede dalej radzil i jeszcze moze ten klimatyzer, wiecej pomyslow nie mam, nie wiem tylko o co cho z tym EC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ten miernik tak srednio dziala bo ciagle pokazuje 7ph gleby albo skacze na chwile do 8,5 (tylko w jednej doniczce z inna planta pokazuje 6,8) takze przydalby sie jeszcze plyn ale wyjdzie chyba to czego sie spodziewalem ze ziemia zbyt zasadowa to moze dlatego nie rosna, od poczatku powinienem minusowac wode do 6ph i moze kranowka odstana wystarczy to chyba trzeba bedzie zaczac od nowa ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis noname za 4 dychy z allegro, elektroniczny ale chyba zwroce bo ciagle 7 pokazuje, jednak zaryzykowalem przesadzenie do świeżej ziemi do tych kubeczkow, siewki wygladaly na bardzo slabe, co widac zreszta, i podlalem zminusowana do 6ph odstana kranowka z odzywka po 1ml/L grow i bloom oraz substralem na owady bo widzialem ze w ziemi cos mikroskopijnego sie porusza, temp 25 wilg 63, lampa na 60% 50cm od siewek, to czekam tydz czy im sie poprawi, nastepne podlewanie chyba za 3 dni

20220802_120346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwuskladnikowy nawoz dual part od ghe grow i bloom ktorego sie daje w różnych proporcjach juz od fazy first roots, potem first leaves przez normal veg i flo, dostaly po dupie od poczatku te siewki to staram sie je ratowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia.

 

Najważniejsze jest podłoże / ziemia lightmix plagron czy jakos tak PERFECT SHIT na Marysie .

 

Druga sprawa maja sporo nawozów  w sobie w tym gowno nietoperza, także dopiero coś na kwitnienie pk13/14, i ewentualnie jakis bloom BOOM SZOOK na koncowy etap aby zajezdzalo ci nawozem i spuchły  jak jaja po ruchaniu .

 

Dziekuje dobranoc i smacznego 

297143020_1293318994829991_8207057437724529501_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic sie nie poprawilo a nawet odwrotnie... to nie wiem zaczne nowy raz, woda bedzie odstana zminusowana do 6, odzywek przez dwa tyg nie bede dawal, swiatlo,temp, wilg beda w normie a znow wyjdzie to samo to ja juz nie wiem... ale wrzuce zaraz 3x special queen do wody i ostatniego og kusha

20220807_142959.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Miejski Guru Przesadź je do większych donic, do nowej ziemi. Podlej ukorzeniaczem, daj im dużo światła i dobre warunki a jeszcze coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Only plargon lightmix bo w innej pali planty na starcie, a w tej ziemi sam sie zakopie na starość PDW 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sek ze przesadzilem je do nowej ziemi... ale jest gorzej to moze te minimalne nawozy niepotrzebne jeszcze... czyli co ziemia zla? Biobizz lightmix i canna terra? To co mam kupować tego plagrona? Bo juz mi nowe kielki startuja powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru @Duży Topek  Ja poleciałem na all Mixie i kiełek prosto do docelowej doniczki 11L
 2xBigBud, 1xStrawberry Kush, Wszystkie się przyjęły i nie miały żadnych problemów. Pierwsze 3 tygodnie leciała sama woda odstana 24h. Od 4 tygodnia zacząłem stosować Bio-Growa zaczynając od 1/4 dawki, i co podlanie podnosiłem na 2/4, 3/4 dawki, i przy czwartym podlaniu leciałem już zgodnie z tabelą od biobizza. Cały Veg przebiegł bez totalnie żadnego problemu, aż za łatwe mi  się to wydaje, jak tak patrze na te problemy tutaj ^^.

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamowilem tego plagrona i ukorzeniacz atami, nie bede tym razem dawal nawozow przez 1szy miesiac tylko ten ukorzeniacz a wode odstana patrzylem dzis ph to bylo ponad 8 to trzeba bylo minusowac i wychodzi ze moze cos z ziemia jest jeszcze nie tak, drugi dzien i dopiero pekaja pesty, przyjdzie mi ziemia jutro mam nadzieje to je wrzuce i od nowa do trzech razy sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiraiiNikki bo organiczne karmienie jest malo problematyczne.. 😉 abys tylko ladowal papu i zeby go nie braklo.. 😛

@Miejski Guru PH.. odwieczny problem growerow.. 🙂 a wystarczy siegnac po BioTabs 🙂

Ogolnie to ziemia ktorej uzywam ma swego rodzaju bufor i sama sprowadza PH w pewnym stopniu automatycznie do dobrego poziomu.. nie wiem czy kazda ziemia to ma i czy dziala to po dodawaniu odzywek mineralnych ktore trzeba dosc skrupulatnie kontrolowac

@Duży Topek ja sadzilem automaty w lightmix-ie od BioBizz-a i to nasionko bezposrednio do donicy i do tego sporo papu organicznego na start.. i nic nigdy mi nie palilo.. obecnie uzywam  Canna Terra Bio ziemie full organiczna i jak ja pierwszy raz zamowilem i otwarlem.. to na wstepie samym wygladem, struktura i zapachem wbija tego lightmixa od BioBizz w ziemie 🙂 nie wiem jak wyglada ten Plagron bo nie uzywalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedna special queen i og kush poszly do tego plagrona z ukorzeniaczem, jeszcze dwie krolowe sie mocza bo nie obudzily sie... woda odstana miala prawie 8,5ph to zminusowalem o 2 i dalem tego ukorzeniacza atami, czekam co to z tego tym razem bedzie, tamtym nie daje za duzo szans bo sami zobaczcie jak wygladaja

20220810_110859.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...