Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

No to pesty poszly do wody zrodlanej i stoja w growroomie normalnie kolo lampy czy lepiej trzymac je w ciemnosci? Nie wiem tez jaka ziemie uzyje bo mam reszte canna terra pro ale ona mi sie jakas dziwna wydaje to moze lepiej kupic biobizz lightmixa? I nie moge sie zdecydowac pod ktora lampa trzymac - moze 2 pod marsem i 2 pod spiderem na probe gdzie im lepiej? Mam nadzieje ze z wasza pomoca uda sie doprowadzić dziewuchy do konca! :)

20220620_094651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to honey cream i power flower poszly do ziemi canna terra pro, na razie trzymam je w growroomie kolo wlaczonych lamp i dopiero potem jak sie wynurza wstawie docelowo pod lampę ok? OG kush i fruit spirit spia jeszcze to sie troche martwie a chce je dac do ziemi biobizz lightmix zeby bylo porownanie...

20220622_084131.jpg

Aha podlalem ziemie woda zrodlana bo mam klopot jakis z kamieniem w kranowce to chyba nie musze obnizac jej ph?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru jak pestka nie chce pęknąc to mozesz sprobowac ja lekko docisnac do czegos twardego zeby pekla. Sam mialem taka sytuacje przy obecnym wysiewie. Green gelato juz wyszedl z ziemi a Weeding Gelato dalej sie nie otworzyl na waciku. To go lekko przycisnalem o stol i pękła i poszla dalej juz sama. Zaznaczam ze to ostatecznosc by jej pomoc w taki sposob

I te przezroczyste doniczki nie sa wskazane. Korzenie nie powinny byc wystawione na swiatlo. Korzenie lubia ciemnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to scisnalem te nie kielkujace, og kush chrupnal i poszly na dno... nie wiem czy cos z tego bedzie bo power flower juz wystawil lepetynke 😄 to wstawilem go pod spider farmera 40cm od lampy ale jest na pelna moc... podlewac na razie sama woda zrodlana bez odzywek?

20220624_073053.jpg

20220624_073104.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oklej tą butelkę jakąś taśmą, już Ci @Mr.Green mówił, że korzenie nie lubią światła. Ten co chrupnął daj mu więcej wody, żeby go pobudzić do wzrostu i nie gmeraj w ziemi, bo na pewno nic z tego nie będzie po takim zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to honey cream sie tez narodzil 😄 wstawstawilem go pod marsa, jest 45cm od lampy, niestety wyzej jej juz nie moge podniesc... a spidera przykrecilem o jakies 40%, mam nadzieje ze towarzystwo innych roslinek nie bedzie im przeszkadzac? :) z tymi donicami cos moze potem pokombinuje bo na razie jeszcze chyba dlugo zanim korzenie dojda do scianek... chyba tasma po prostu okleje - kiedy zaczac dawac odzywke? A z tych og kush i fruit spirit obawiam sie ze nic nie bedzie 😞

20220624_200223.jpg

20220624_200243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars ma 60 szer x 70 dlugosc x 80 wysokosc to jest dosc niski box ale planowalem go na vega przeznaczyc tylko... a spider ma 60 x 70 x 135 to sa dwa poziomy... to co sie wyciaga podsype ziemia pozniej przy podlewaniu ale na razie po 3ch dniach ma jeszcze wilgotno to czekam az przeschnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru  Cierpliwosci. Jak dla mnie rosna normalnie, pozniej sie rozkreca. Ja teraz na swoich mam wrazenie ze za kazdym razem jak do nich zagladam to sa wieksze a robie to pare razy dziennie 😂 

 

Jezeli chodzi o podlewanie to co ja robilem na poczatku to wlewalem wody do spryskiwacza i pryskalem ziemie rano i wieczorem ale tylko na tyle zeby ziemia nie byla mokra tylko wilgotna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miejski Guru napisał:

Jeszcze nie podlewalem bo nie chce zalac...

no to podlej bez wody nie urośnie jak jest sucho 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podlane zrodlana ale nie mialy jeszcze sucho, podsypalem tez honey cream tylko wyglada ze ona pod marsem sobie lepiej radzi od power flowera pod spiderem to nie wiem dac obie na gore na czas vega?

20220628_130132.jpg

20220628_130125.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...