Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w boxie prawie 29c a na parapecie 27,5 to przestawilem zeby sie nie ugotowaly bo eddie honey cream to juz sie dawno upiekl w 34c wtedy, teraz wystartowalem nowe i mam nadzieje ze cos z tego bedzie choc ta na dole po prawej skunk xl sie zawija i koncowki jej lekko brazowieja i nie sa jakies duze jak na 9ty dzien chyba

20220723_185434.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie stary to napisze Ci tak.

Kiepsko to wychodzi, uprawa Marii jako dodatek nie moze sie dobrze skonczyc. Masz tam naladowane jakies kwiaty itp. Kumam ze zajawka ale lepiej by bylo jakby w tym namiocie byla tylko Maria. Traktowanie jej jako dodatek przynosi slabe efekty. Inne rosliny moga przeszkadzac. Zuzywaja co2 i moga podnosic wilgotnosc. Lepiej by bylo jakbys wyjebal te inne rosliny i zostawil tam same roslinki z THC ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial ale wypadaloby umyc to dno namiotu 🙂 i zdezynfekowac po resztkach innych roslin no i dla samej estetyki 🙂

Uprawa nie dziala tak ze aaa co mi tam i pyk wladowac planty byle gdzie i byle jak. Najlepsze palenie wychodzi wtedy gdy czlowiek dolozy najwiekszych staran i dba o szczegoly. Robienie tego troche na odpierdol moze sprawic ze nie osiagniesz zamierzonego celu.

Trzeba sie troche postarac. Zapewnic najlepsze warunki. Swiatlo, pokarm, woda, swieze powietrze, cyrkulacja powietrza wewnatrz, itd

Jezeli masz tam jakis wiatrak mieszajacy to tez nie dobrze zeby dmuchal wprost na roslinki bo jezeli jest cieplo i wiatrak jest na wysokosci lampy to bedzie dmuchal cieplym powietrzem na sadzonki i moze je to przesuszac. Sam tak sobie zjebalem jedna uprawe. Zbyt czesto zamykalem namiot prawie na szczelnosc jak na stacji orbitalnej 😄 nie mialem wlotu swiezego powietrza i rosliny mialy jak w saunie i marnie rosly.

Mysl tak zeby rosliny mialy takie samo zycie jak zyja na dworze w naturalnym srodowisku. Porzadana wilgoc i temperatura w danym okresie zycia roslin. Im bardziej odwzorujesz warunki naturalne rosliny tym lepiej ona urosnie.

Jakie tam masz oswietlenie w namiocie na jakiej wysokosci i z jaka moca lampa swieci obecnie? Zainwestuj w doniczki najlepiej materialowe. To nie jest jakis kosmiczny koszt.

Podchodz do tematu profesjonalnie a roslina sie odwdzieczy 😉 trzymam kciuki by w koncu uprawa ruszyla w dobrym kierunku i bys byl zadowolony z roslin a co za tym idzie zadowolony z wlasnego wysilku a nagroda sama w sobie bedzie triumfem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To umylem ta podloge tam, growroom ma przewiew w miare bo jest przy uchylonych drzwiach, chcialem zrobic zamkniety z poczatku ale tez przykumalem ze sie piekarnik zrobil, wentylator wieje tak w polowie wysokosci lampy spider farmer 1000 na 60% przykreconej, 100cm od sadzonek, dzieki za zyczenia powodzenia, oby poszlo z fartem tym razem

Edytowane przez Miejski Guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru z fartem to idzie jak dokladamy staran 😉 jak patrzylem teraz to ta lampa ma 100w. 1m od roslinek moga sie wyciagac. Musisz obserwowac na biezaco. Ja bym dal troche nizej lampe na jakies 60-70cm zeby tak sie nie wyciagaly bo juz troche sa wyciagniete wiec niech dostana wiecej swiatla i sie zbija troche i ida na szerokosc. Lodyga bedzie grubsza i beda bardziej stabilne a co za tym idzie szybciej nabiora masy. Z lampa jest tak ze trzeba probowac roznych ustawien i obserwowac jak reaguja panny. Chyba ze ktos jest doswiadczony i ma taka sama lampe i poleci jakies dobre ustawienie. Ja mam 245w i na takim stadium rozwoju daje 40% mocy i okolo 60cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest napisane zeby w fazie seedling dac lampe 22" na 40-60% mocy to chyba byla za daleko, dalem teraz na 75cm, ona jest o tyle fajna ze w porownaniu do marsa sie prawie nie grzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wneke 60 x 70 x 140 to jest chyba git jak na ta lampe bo producent pisze ze ona moze podolac nawet 90 x 90... obnizylem jeszcze do tych 60cm, bedzie jutro 14 dzien od wyjscia z ziemi to dac juz im nawozu? Czy jeszcze poczekac tydzien... mam GHE grow, bloom i ripen to tam pisze zeby juz dawac na sadzonke nawet jakies mikro dawki ale nie chce ich popalic dodatkowo jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane zeby lac juz po 0,5ml jak sa first roots to zapodac im jutro czy jeszcze poczekac ten tydz? Nie wygladaja na jakies spragnione tylko slabe, ciagle sie staram utrzymywac ta temp ponizej 28c ale chyba trzeba bedzie kupic jakis klimatyzer...

20220726_150505.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam rosnie ale bez rewelacji zwlaszcza ze juz koncowki lisci brazowieja na tym stadium 😕 a skunk sie tez cos zatrzymal... normalnie konopie przestaly mnie lubic, nie wiem co jest, podlewam woda zrodlana zywcem albo jakas oaza ktore maja ph 6,8-7 tyle albo nawet mniej niz u mnie w kranie tylko mniemam ze sklad lepszy bo czym nie podlewalem to zawsze te same objawy po miesiacu obumieranie kompletne... help, temp chociaz spadla do 25 i musialem zalaczyc nawilzacz bo wilg tez spadla do 40%, teraz jest ponad 50%, mysle o tym klimatyzerze czy warto wylozyc 4 stowy bo by chlodzil i nawilzal tez

20220729_151704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...