Skocz do zawartości
bosskiroman420

3x royal dwarf auto 1x gorilla zkittlez auto

Rekomendowane odpowiedzi

@bosskiroman420 pytałem bo mam panny w podobnym wieku ale u mnie bursztyn ledwo zauważalny. Wiadomo uprawa uprawie nie równa i odmiana itd. Z suszeniem nie pomogę za bardzo bo pierwsze dopiero przede mną 😁

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maniek123 masz fr? Chętnie zobaczę jak ci to idzie😅 ja zaraz lecę do ”suszarni” i wyciągam jakieś małe popcorny co przeschły i poleci test haha dziś wolne wiec od rana bania napufana zielonym kruszcem🥦

edit już zobaczyłem mordeczko twoja fr😅

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bosskiroman420 cieszę się że znalazłeś 🙂

Miałem małe problemy po drodze bo musiałem je zostawić na 10 dni ale teraz jest chyba nieźle, niebawem wrzucę update 😉

Ja też podbieram popcorn od dołu i jestem zaskoczony bo nawet klepie 😁 takie które schły 3-4dni w temp 25° były nawet smaczne bo te które suszyłem na szybko suszarką to smak trawnika z ziemią 😊 

Pozdrawiam i wysokich plonów życzę 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maniek123 ojj tez miałem komplikacje różne aczkolwiek o to chodziło tak musiało być człowiek uczy się w praktyce, dzięki temu na następne pestki będziemy lepiej przygotowani itp rozumiesz o co chodzi😅😅😆dzieki i wzajemnie mordeczko🥦🥦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

royal dwarf pierwsza porcja😋😋

tak jak pisałem we wcześniejszej aktualizacji chodzi o wagę to się wstrzeliłem hah 16 g wyszlo z tych karłów😂😂😋 później wrzucę zdjęcie z boxa, z tej jednej ściągnę myśle nawet więcej niż z tych dwóch wiec git😅
Zapach mega cytrusowy ogólnie rozkminialem przez moment czy to napewno ta odmiana co miła być😂

fazka po bongu fajna ciężkie ciało lekka głowa chce się coś działać, do piwka idealnie(właśnie testuje to połączenie😆😎

wieczorkiem dodam foty z boxa pozdro🫡🥦🥦😎

1F3C879E-DC32-4D77-9846-DB3B2E0E355E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

royal dwarf🤩🫡

06C933E0-96D8-4B47-8EEA-0C9AD3FCB83E.jpeg

ten gorilla coś jest porażony jakiś mocno go zaatakowały przędziorki już pajęczyny są..dwa środki nie pomogły na te gowna jebane co z nim zrobić ?  

14B265C7-794C-4E65-AA7B-C6F4DE2D0EFD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleciała kolejna kosa🤩🥦

A925788A-53B1-4B62-BB1F-FBFFD770B17F.jpeg

5779172E-5F12-4A06-AFB2-0F5C13E20A6E.jpeg

5B9F0B75-499B-4668-A907-96E7455E95F8.jpeg

Wyszło 68g nie ważyłem całych pałek tylko na topy je porobiłem tak jak widać ma zdjęciu w ”suszarni”😆😎

donica jakoś 7-9litrow wypełniona cała

zostaje jeszcze ten gorilla będę go trzymał zobaczymy co będzie, według producenta ma dłuższy okres kwitnienia od tych royal dwarfow

bede dawał aktualizacje pozdro🥦

D596B9D8-8C38-4A75-B8C3-E49BF3C50705.jpeg

410DFDF4-FAE5-413E-8856-FA262DE06626.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bosskiroman420 raczej już nic z tym nie zrobisz. W jakiej fazie roślina?

W teorii możesz spróbować tego oprysku:

zmieszać łyżeczkę pieprzu cayenne albo ostrego sosu z czterema litrami ciepłej wody i paroma kroplami płynu do mycia naczyń. Roztwór należy odstawić na noc, a potem przecedzić przez drobne sito

Jest też oprysk na bazie tytoniu którego przedziorki zapachu znieść nie mogą, ale z doświadczenia napiszę, że działa tylko w teorii. Jesli roslina juz kwitnie to oprysk nie wskazany bo Ci może zajść plesnia.

W praktyce się ich nie pozbędziesz, jak wspomniałem wcześniej. Walczyłem z nimi przez jakiś czas i wszystko koniec końców wylądowało w koszu. 

Tobie jednak może pójść lepiej, także będę trzymał kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 opryski odpadają już napewno bo topki się wiążą itp wiec wiadomo tak jak mówisz ze plecha może złapać, trudno chyba nie ma już ratunku, zobaczymy co to będzie ona z 2-3 tygodnie jeszcze powinna żyć, ważne ze trzy już ścięte i będzie weedzik swój do palenia😅🤩 co do tego oprysku z pieprzem mogę polecić dodanie do tego czosnku jeszcze.

dzieki za podpowiedz będę wrzucał jakieś aktualizacje jeśli będzie sens a jeśli nie zakończę fotorelacje oczywiście napisze ile wyszło suchego z tych trzech royal dwarfow🤩🥦🥦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bosskiroman420  całe szczęście, ze nie rozgościlo się na całym grow wcześniej. Za 2-3 tygodnie będzie już masakra. Jeśli trichmomy pokazują już jakąś potencję to tnij, ustrojstwo się rozmnaża mega szybko. Przy ścince tej rośliny zrób sobie water curing - zawsze coś wypłuka i nie będziesz palił insektów plus zawsze jakieś nowe doświadczenie wejdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 to prawda ale już widziałem te skurwysyny na pozostałych, właśnie myślałem nad kosa już żeby lipy nie było, rano postaram się to zrobić bo później wyjeżdżam na 3 dni z chaty(wiec chyba lepiej szybciej to ogarnac?póki im rozjebalem pajęczyny xd)trichomy w sumie ok mleczne gdzieniegdzie powoli lekko bursztynowe ale to jeden na kilkanaście no ale wiadomo docelowa ścinka miała być za 2-3 a może i więcej, co do water curingu dobry pomysł spróbuje tego i wrazie co nie będę żałował tak jakoś bardzo, no ale prawda tez się nauczę czegoś nowego.🫡🫡🫡

 

 

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bosskiroman420 no to nie będzie chociaż kanapowiec, może akurat posmakuje Ci lżejsza wersja 😉

Zobacz co u mnie zrobiły w bardzo niedługim czasie.. może tydzień, może trochę dłużej.

img_1661811753284.jpeg.07c56a9c08e11a721da9b04b8e087233.jpeg

Także tnij to Panie jeśli masz taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 jakie to mendy są….prawie takie same jak niebiescy🐶🐶🐶😆
dzieki bardzo za rady leci kosa zaraz żeby nie najebali tych sieci bo szkoda krzaka.

dodam jakieś foto później z akcji kosa haha

pozdroooo 🥦🫡

a co do WC mogę zrobić jakaś szybsza wersje? Przez kilka dni mnie nie będzie, miałby kto zmieniać wodę itp ale wolałbym sam to robić wiadomo o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...