Skocz do zawartości
bosskiroman420

3x royal dwarf auto 1x gorilla zkittlez auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy wiem właśnie tak siedzę teraz i  rozkminiam ze pH trzeba sprawdzić, najlepsze jest to ze wszystkie dostawały wszystko tak samo itp, tak teraz wyglada gorilla liście jakby obumarły i same odchodziły, musze tutaj poszukać bo raz czytałem podobny wpis i tez tak jakby obumierała roślina 

051FF985-F792-4DF1-980B-693ADE642338.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bosskiroman420 Sprawdź ph, wygląda na głodną i być może ze względu na nieodpowiednie ph ma utrudnioną lub zablokowaną możliwość pobierania pierwiastków z ziemi, więc zacznij od sprawdzenia ph, a potem daj jej jeść z odpowiednim ph wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dobraa tak zrobie dzięki mordko, może tak być ze np ta odmiana może lepiej w tej fazie przyjmuje pierwiastki w  innym pH niż pozostałe? Zapaliłem bongosa niedawno i tak to rozkminiam teraz😆 miłego wieczoru🤙🫡

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bosskiroman420 Genetyka to raz, dwa sprawdź , co siedzi w ziemi, coś się mogło zepsuć z różnych powodów, zbadaj, co siedzi w ziemi, potem będziemy myśleli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ten royal dwarf poszedł tu😅🤩 Osiągnąłem efekt jaki mniej więcej sobie wyobrażałem w głowie 

EFA2BF22-A48B-490C-B7B2-92FE7FD544D4.jpeg

@Zielone krainy wszystko chyba powoli zaczyna być jasne co do gorilla zkittlez, nie musiałem długo grzebać w ziemi, odkopałem lekko a tam mała szczypawica, nie wiem czy to ze względu ze były na dworzu wcześniej czy fakt ze mieszkam w domku i teraz dużo tego wszystkiego, muszę poczytać co zrobić, ale tez nie wiem czy na 100% to szczypawice, pH 5.5-6 

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bosskiroman420 Robactwo do ziemi może wejść, ale szczupawica jest drapieżnikiem, poluje na owody, mszyce , ziemiórki , gasienice, roślinom nie powinna zagrażać. Roślina nabrała koloru zieleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eloooo 

Nie było mnie przy nich z 4-5 dni raz zostały podlane woda, topki ładnie się wiążą dziś poleci oprysk bo nie odpuszczają te gowna mimo kilku oprysków, wieczorem dodam jakiś edit tu😎

4918EB7F-6945-4988-A4E4-D6AAE2AC7733.jpeg

D098F0F2-20C1-47DD-9A23-D0B900A394B3.jpeg

2D9918E7-F2F5-4DCF-B470-61A3A8CFA62B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom dzięki stary, trochę błędów zrobiłem itp ale to moja pierwsza uprawa, następne będą już lepsze, dobrze jednak mieć jakaś teorie w głowie ale w praktyce najlepiej człowiek się uczy wiadomo hah nie ma mnie teraz trochę przy nich wiec nie wiem co tam się dzieje ale wtorek/środę dodam aktualizacje

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maniek123 ciężko powiedzieć z 6 tydzień nie wiem szczerze, ta sprawdzam już się robia mleczno-bursztynowe, dziś dwa royal dwarfy zostały ścięte te dwa małe karzełki, na wadze wyszło 51g mokrego plus tam jakieś łodygi itp myśle ze między 5 a 15 g suchego z tych maleństw będzie po wyschnięciu. 
odrazu dodam tu fotkę ale tez zadam pytanie bo ostatnio rzadko tu wchodzę ale to przez wyjazdy do roboty.

czy taki sposób suszenia będzie git? (Fota niżej wiadomo) jest to zwykły składany koszyk postawiony w pionie i od jakby góry zamknąłem to żeby swiatlo nie dochodziło bo z tego co wiem lepiej suszyć w ciemni😅 koszyk ma od góry i boków dziurki itp wiec jest w miare przepływ powietrza. W boxie stoją dwie roślinki jeszcze wiec mam brak możliwości suszenia w boxie.

W boxie stoi według mnie naprawdę spoko wyrośnięty royal dwarf myśle ze tera jeszcze pójdzie pk przez trochę potem flush, dzień ciemni i ścinka🤩 myśle ze z tej jednej przez lst zgarne więcej niż z tych dwóch karłów wiec git😅😎 no i obok royalka został jeszcze gorilla przed nim jeszcze trochę czasu aczkolwiek topy się jako tako wiążą dodam jakieś fotki co mam z dziś bo już nie mam jak zrobić niestety.

pozdro ziomale lecę coś przysmażyć😜😎🥦

 

BDBCDD76-3A42-4D24-97AA-CDF34BB4E0D4.jpeg

A0CA87DC-54FD-4C43-A80A-AC6E37FF74A1.jpeg

287DEF2E-65EE-4E72-ACB7-71D29EC9F003.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...