Skocz do zawartości
bosskiroman420

3x royal dwarf auto 1x gorilla zkittlez auto

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bosskiroman420 napisał:

mam pytanie na drugim zdjęciu będzie widać, wydaje mi się ze zaczyna powoli kwitnąć? 

tak powinna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@bosskiroman420 Najlepiej przyjacielu robi się LST przed podlaniem, ponieważ roślinka jest wtedy bardziej giętka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@bosskiroman420 po nagięciu podlej normalnie, albo następnego dnia zależy od stanu twojej roślinki czy ma bardzo sucho czy nie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bosskiroman420 Na indoor może być trochę mało światła, jak na fazę kwitnienia. Fajny box, ale tam patrząc po roślinie, po łodygach i tym jak się rozwija , mogę stwierdzić, że słabo ze światłem, potrzeba go więcej. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy taa jest mało i zdaje sobie sprawę z tego myśle i tak lepiej tu niż jak było na początku, ale wszystko powoli ogarniam, tutaj myśle brakuje te około 5K lumenów jeszcze, mimo ze wczoraj doszły dwie mocniejsze, teraz na weekend mnje nie będzie ale po kupię jakieś ledy jeszcze a na następna przygodę z pomidorkami kupuje jakiegoś marshydro lub coś tego typu, w tym przypadku tez musiałem po prostu na szybko ogarnąć wszystko dosyć 

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bosskiroman420 popatrz na to. 3-4 szt i na to wentylatorki na górę i masz światło z głowy.

I dosyć tanie są.

Screenshot_20220715-094906.png

Ramka nawet z listewek i do tego vtaci przykręcone. Wydajnie i estetycznie 🙂

Na SMD diodach Samsunga, to co w dobrych lampach siedzi. Zaraz znajdę Ci zdjęcie u kogoś kto na tym robi 🙂

O mam 🙂

Screenshot_20220715-095423~2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr dobry pomysł popatrzę i poszukam takich lamp dziś wieczorkiem, a rzeczywiście wyglada to naprawdę spoko, ostatnio jak byłem w sklepie patrzyłem na coś takiego tylko ze to chińskie gowno jakieś było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...