Skocz do zawartości
bosskiroman420

3x royal dwarf auto 1x gorilla zkittlez auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko startuje z pierwszą próba uprawy 😅 wlatują 4 panie takie jak w tytule, moja uprawa nie do końca będzie typowym pokazywanym tu outem bo mam dostęp do ogrodu oraz mam foliak przypominający boxa którego tez będę wykorzystywał 😁 wrzucę wam fotę dziewczynek, zrobiłem alla boxa z foli bo pogoda nie dopisywała a laski się wyciągnęły na początku z wiadomych przyczyn. 
Nawozy jakie mam to plagron alga bloom i alga grow coś jeszcze dokupić? 
do tego jakies testy na ph i inne akcesoria. 
Gleba to mieszanka ziemi uniwersalnej o ph 5.5-6.5 z włóknem kokosowym i perlitem. 
troche sie rozpisałem hah lecę na wiaderko i życzę miłej nocki!🌱🌱🌱😎

4E8805FC-F742-4663-B99F-8A2AD6886301.jpeg

A5654702-E539-4A7F-9E3E-5EE5E5908093.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bosskiroman420 Dokup z nawozów pk 13/14 Plagron, Canna, co tam chcesz. Ph minus np. od Plagron też by sie przydał, bo jest stabilny, płyn heliga do mierzenia ph ziemi, jak do tego dokupisz ukorzeniacz to wszystko szybciej pójdzie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała aktualizacja dzień w sumie nie wiem który😜😆

po zdjęciu widać sporą różnice wzrostu między trzema royalami mysle ze głównie to przez swiatlo w szklarence? Gorilla jak widać całkiem spoko

Z dzisiejszym podlewaniem dałem do wody nie więcej jak 1ml dosłownie na zabarwienie wody algi grow, lekko sypnąłem mieszanką gleby pod nie bo trochę mysle się wyciągnęły jeszcze

dzis to na tyle postaram się dodawać częściej i ciekawsze posty hah lecę na bongiorno miłego weekendu:) 

DB183B8D-32B2-4051-8ACB-EDB5801E6784.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bosskiroman420 napisał:

po zdjęciu widać sporą różnice wzrostu między trzema royalami mysle ze głównie to przez swiatlo w szklarence?

pewnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanko prawdopodobnie dzis się to wydarzyło chodzi o dziurki w liściach, pogryzione są daje kilka zdjęć, co to może być? Sprawdziłem je cale czy nie ma nic pod liśćmi ale nic niepokojącego nie widać. 

2868ECD9-FF50-409A-BCC8-343EAEFCA69F.jpeg

2F830774-0619-4BC6-8777-E4C186963AFE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący dzięki wielkie tak jak myślałem ślimaki…zrobiłem w dwóch pojemniczkach domowy odstraszacz ale to tylko na dziś bo nie mam w zapasie nic na ślimaki jutro lecę do ogrodniczego, mam nadzieje ze ta jedna najbardziej pożarta przetrwa bo to ten 🦍🦍🦍 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@bosskiroman420 Ty masz je w donicach , ślimaki nie latają, by ci dojść do rośliny muszą się wspinać po ścianie doniczki, wystarczy, że zajmiesz się doniczką, aby uniemożliwiała ślimaką wspinaczkę, myślę, że wystarczy posmarowanie doniczki na pewnym odcinku dookoła  wazeliną, lub czymś podobnym, co uniemożliwi przyssanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment wyglada to tak wolałem zrobić alla miseczki i w ten sposób to tam wrzucić, jak coś zle to piszcie, wieczorem wstawię drugą fotkę bo dojdzie trochę miedziuchy i wazelinka na donice😆😅 

D8BD3E87-9932-464A-A6E1-F26C43EA1E27.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mały Jaracz w sumie to dokładnie nie wiem, wydaje mi się ze powinny być większe aczkolwiek pogoda jaka była i genetyka myśle robi swoje, dziś wstawię foto bo widać lekka różnice od poprzedniego zdjęcia 🙂

Wrzucam tu fotki dziewczynek plus mały bonus, ta co jest sama na zdjęciu została wyciągnięta z weedu nie pamietam jakiego, dosyć spoko rośnie mimo ze nie zwracam zbyt uwagi na nią hah😅

372EE06E-66C4-4150-A30A-E6987F4F16E7.jpeg

53579C0D-455F-448E-B512-9EB0D36A1104.jpeg

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Jak na razie idzie to w dobrym kierunku, rośliny wyglądają zacnie i zdrowo oby tak dalej, też mam 2x royal dwarfy ale moje są już na flo, na pewno będę tu zaglądać zerknąć jak radzą sobie twoje dziewczyny, a dają radę widać to po nich, a tymczasem życzę ci powodzenia mordo.  😉

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga duże zmiany(aktualizacja)

Przez duża ciekawość niewtajemniczonych domowników(mochera xd) musiałem przerobić szklarnie na boxa, szczerze jestem mega zadowolony, wiadomo nie jest perfekcyjnie ale odrazu wszystko nie będzie perfekcyjnie😅 boxik wyposażony w dwie żarówki wiatraczek z nawilżaczem, wiatrak wtłaczający powietrze, póki co na gorze zamiast wyciągacza powietrza jest zwykła kratka wentylacyjna, zapach nie jest problemem, lecz z dalszym procesem rozwijania się dziewczyn będę zamawiał filtr itp wiadomo o co chodzi. Póki co to na tyle dodam jakieś fotki jak to wyglada.

temperatura w boksie 25-27 stopni i wilgotność w okolicach od 70 do 80% myśle ze jest całkiem git😅 pozdro 

64A20BEE-7B33-48F3-82C2-559D4C14B024.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...