Skocz do zawartości
bosskiroman420

3x royal dwarf auto 1x gorilla zkittlez auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom

@bosskiroman420 Mam fotorelacje z royalami, to moja pierwsza i ulubiona odmiana już kiedyś ją miałem jak jeszcze nie uczestniczyłem na tym forum a tą fotorelację poprowadzę od początku do samego końca ale jeszcze nie nadszedł koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@bosskiroman420 nożyk w dłoń i wyeksmituj osłonki z ledów 😄

Nie wiem jaki tam jest wymiar, ale dokup 2 ledy conajmniej. Może zabraknąć światła odrobinę w takim zestawie.

Chyba że te kwoki mają po 30w+ 😄

Ale ogólnie :

Screenshot_20220702-164324~2.png

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@bosskiroman420 mimos cake fajna odmiana również a dwarfy polecam ci jak najbardziej są wygodne w uprawie, niskie no i dają na prawdę dobry rezultat końcowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr dlugosc 70 szerokość 50 wysokość 120 około, wychodzi jakoś 15 k lumenów chyba, skorzystałem odrazu z podpowiedzi i oprawki zdjęte!😅

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr taaa to docelowe miejsce już nic zmieniane nie będzie, tak jak pisałem wyżej jest dobrze ale brakuje trochę jeszcze, powoli będę wszystko dopracowywał 😅 dzięki za pomoc😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I jak ci to idzie Bosski, bo jestem ciekaw tego Dwarfa głównie. 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung jutro wieczorem wrzucę fotkę bo dzis nie ma mnie w domu, ale od momentu zrobienia boxa idzie spoko, mogłem odrazu boxa kminic, a teraz myśle ze będę miał krzaki bardzo małe gdy zaczną kwitnąć, coś poszło nie tak w tej szklarence ale trudno trzymam je do końca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od ostatnich zdjęć minęło 6 dni wiec troszkę się zadziało 😅

Ja po 3 dniach nieobecności przy dziewczynach jestem pozytywnie zaskoczony🤩 dodaje fotki na pierwszym zdjęciu gorilla zkittlez i na pozostałych royal dwarf(na ostatnim całość) co do royala mam pytanie na drugim zdjęciu będzie widać, wydaje mi się ze zaczyna powoli kwitnąć? 

5F805376-6D18-4C9A-9CF2-179B464F2212.jpeg

655B7FCF-3825-4049-9801-CC23CE74489E.jpeg

7F70C5B6-E89F-48D5-8277-0A6315E4361A.jpeg

na noc je ogarnę poprzypinam itp tu zdjęcie całości 

8A52B6B6-092C-4692-ABC4-094B5E8A9CC9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...