Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@nykerski216 Nie szkodzi, ale chodzi o terminy, by ich błędnie nie stosować na forum, bo mogą kogoś zmylić, jakby czytał twoją fotorelacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nykerski216  niech bedzie mini flush 😄

Taki normalny Flush orginal to przelewasz woda doniczke az leci jak z pizdy 😄

w przypadku lania wody przes ostatnie np. 2 tygodnie to bardziej mowi sie plukanie rosliny 🙂 albo mozemy mowic ze detoks dla rosliny? 😅

koniec koncow plant ladny i nie lej mu 10 tys litrow wody teraz. Dawaj mu sama wode do konca to sie wyje ze skladnikow i obserwuj trichomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@nykerski216 @Niemedyczny_Użytkownik Gdzie wy widzicie ta plechę ja chyba ślepy jestem, to nie widzieliście mojej plechy prawdziwe pajęczyny ^^ mam nieprzyjemne doświadczenia z pleśnią boje się że nie wyzdrowieje z tego gówna więc radzę ci się tego pozbyć nie pal tego szkoda zdrowia nie bądź takim debilem jak ja obecnie pisząc ten post duszę się, i nie wiem czy to przez pleśń sobie nie zaszkodzilem. Się okaże za parę dni jak RTG zrobię i badania krwi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  z tego co czytalem to lepiej wyrzucic takiego topa bo jezeli plesn jest widoczna to znaczy ze w srodku dzialala juz dluzszy czas i swoje szkody wyrzadzila 

Kto by chcial palic plesn a tym bardziej jakies swinstwo na pleche ktore osiadzie na topie po pryskaniu.. 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@nykerski216 Są zdjęcia w galerii na głównej a tego spleśniałego produktu już nie mam pozbyłem się go 🙂 nie wiem nawet czy problemów zdrowotnych się nie nabawiłem przez próbowanie spleśniałego produktu, wdychając go. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...