Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20220717_111107.jpg

Tutaj od boku 

IMG_20220717_105449.jpg

Trochę zdjęć trichomów ale strasznie słabo łapie focus aparat + słaby mikroskop mam

Nie udało mi się tego uchwycić ale pojawiają się pierwsze bursztyny!

IMG_20220717_110819.jpg

IMG_20220717_110648.jpg

IMG_20220717_110524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr a scinales na mleko czy brusztyn czy pół na pół?bo ja bym chyba chciał na mleczko albo połowe na mleko połowe na bursztyn ściąć dla porównania bomby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@nykerski216 Na jaką cholerę ci flush na outoor ? Wystarczyło dać normalnie 2 tygodnie roślinie na wodzie, by wyjadła, co ma wyjeść. Trihomy zbadałeś, wiesz, jak wyglądają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy właśnie o to mi chodzi że będę podlewal teraz tylko wodą sama do scinki .Trichomy jeszcze prawie wszystko mleko jakieś pojedyncze bursztyny da się znaleźć ale rzadko jutro jeszcze sprawdzę bo parę dni temu to robiłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@nykerski216  To ziomek nie flush , flush to przelanie, gdzie na doniczkę lejesz ilość wody, jaka powoduje duże przelanie , by wypłukać nawozy, a lanie wody regularne we własciwych proporcjach bez nawozów to nie flush.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...