Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green na fotkach się wydaje niski jest muszę patrzeć bo liście przytopowe gdzie nie gdzie robią się pomarańczowe na końcach zaraz pewnie i tak będę musiał go ściąć ,bo wyjeżdżam a nie zostawię go bo wrócę i cały jeszcze splesnieje ma dziwny zapach wgl stracił zapach prawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nykerski216 możliwe że troszkę za szybko ścięte 

Trzeba sprawdzić czy coś poklepie 😉

Może za szybkie suszenie ? Suszyłeś przynajmniej 4-5 dni ?

W sensie nie do popiołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo wcześniej miał dobry zapach

Nie cale 4 dni suszone chodził wiatrak wyłączający mocny i dwa małe wyłączające szybko się ususzylo następne topy suszę w szafce i sprawdzimy

Edytowane przez nykerski216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesiłem teraz w szafce topy otwieram i pachną malinowo cytrynowo słodki zapach pewnie za bardzo wiało jak suszylem tamte topki plus był tam filtr węglowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30/07/2022 o 23:39, Mr.Green napisał:

@konopny_janusz  z tego co czytalem to lepiej wyrzucic takiego topa bo jezeli plesn jest widoczna to znaczy ze w srodku dzialala juz dluzszy czas i swoje szkody wyrzadzila 

Kto by chcial palic plesn a tym bardziej jakies swinstwo na pleche ktore osiadzie na topie po pryskaniu.. 😕

Zależy ja wiem jak ocenić poziom plechy jak się szybko zareaguje to ona się nie rozwinie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...