Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Zielone krainy  jak chcesz mieć gówno nie zbiory to 3l wystarczy, ale istotnym elementem w uprawie pcbox jest wykorzystanie możliwie najwięcej powierzchni, u mnie w pcboxie wchodziła 5l doniczka bo była idealnie dopasowana do powierzchni obudowy komputera, kwestia rodzaju doniczki.

I teraz tak, ty zebrałeś z 2l 19g ale lałeś cannazymy, rhizotoniki i inne rzeczy, tutaj ziomek dopiero zaczyna więc tyle nie wyciągnie z 2l

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Ta weź się ocknij ze snu zimowego, bo już prawie lato :D Nie ma znaczenia, co lałem, chodzi o miejsce w doniczce 2 l dla korzeni, by finalnie roślina dała 19 g. Z 3 l doniczki da się wyciągnąć 30 g , a jak na pc-box to i tak max , więcej ze standardowej wielkości stacji się nie wyciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy  kończy ci się jaranie pewnie dlatego głupoty piszesz 😄 po co 3l jak można mieć 5, pokombinuje się i zostawiasz sobie zapas na ewentualne błędy

i jest znaczenie co lałeś, bez ukorzeniacza i cannazymów roślina ma słabszy start

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Ja pierniczę :D , to jakbyś kupił sobie osobówkę, jaka zmieści się w standardowym garażu, ale uznałbyś, że po co ci standardowy garaż na samochód osobowy, jak możesz sobie na ten samochód wybudować hangar, ta możesz nikt ci nie zabroni, ale to nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy miałem 10l doniczkę a w niej planta o wysokości 35 cm, da się? pewnie że się da..

5l połowę mniejsza, spokojnie by się zmieściła w obudowie od kompa, ale też zależy jakiego

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Ci mówię, że z doniczki 2 l wychodzi 19 g palenia, czego nie rozumiesz? 5 l do pc boxa nie ma sensu, jak dla mnie , bo jest niepotrzebne, bo po co ? Z doniczki 7,5 l wyciągnąłem najwięcej 128 g palenia, po co mu 5 l na pc boxa , co ma zamiar z pc -boxa wyciągnąć 60-70 g ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy  nie każdemu tyle wychodzi i nie na każdej odmianie, lepiej zostawić sobie zapas na ewentualne błędy, czego tu nie rozumiesz? 😄

Ale no dobra żyj w swoim świecie 😄

Ja tylko piszę jak ja bym zrobił, dla ciebie 3l max dla mnie 5l max proste

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy to zależy, ja miałem 3 l doniczkę i wyszło 11g, ale no pozdro może się uda

Rośliny mają to do siebie że jak już się nie mieści to sytuacja zmusza cię do zbudowania na szybko z szafki małego boxa i przerzucenia tam planta, koniec końców wychodzisz na tym lepiej

dobra koniec spamu, wyjdzie 60 stron znowu

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy taki dopisek jeszcze😄

może poniosło mnie z 5l to dlatego że każdemu życzę jak najwięcej gram, ale w sumie zależy też jaka obudowa od kompa, u mnie mieści się butelka 5l wody przechylona poziomo do obudowy ze starego kompa którego kupiłem kiedyś za 6 dych na alledrogo

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...