Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak. Zmieniłem trochę setup. Teraz mam namiot 60x60x140 🙂

 

20220720_153142.jpg

A o to Ms. X. Puchnie, że hej 🙂 i nie obyło by się tak gdyby nie mój dobroczyńca @Mr.Green ^^ kolejny raz dzięki morda

20220720_152220.jpg

20220720_153206.jpg

20220720_153210.jpg

20220720_153215.jpg

A tu powiększone zdjęcie bez światła led niby wciorniastek. To chyba coś innego jak porównywałem ze zdj z internetu

20220720_152257.jpg

20220720_152313.jpg

@Udyr @Zielone krainy

Dodam, że powoli zaczyna się określaś Ms. X. Kto ma sprawne oko to zauważy o co chodzi 🙂 w każdym razie gatunki kandydatek zawężają pole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to idzie, szkoda że dopiero teraz namiot, ale i tak że się zdecydowałeś jak dopiero co lipa była to gratki za odwagę.

Co do wyciorków nie pomogę bo nie miałem na szczęście z nimi do czynienia jeszcze.

Z czego namiot? Jak oceniasz wykonanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX namiot mammoth lite60. Wykonanie bdb, z zewnątrz materiał ala skóra, od wewnątrz wiadomo standardzik. Ale montaż to 5 minut roboty. Zobaczymy jak się sprawdza w praktyce. I ciiiszej o tym prympale xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś poszła jednak ścinka bo kolejny projekt wykiełkował i muszę przełączać światło na 18/6. Ścinka poszła w 87 dzień od kiełka, prawie 9ty tydz. Kwitnienia. Była to Royal AK. Nie porobiłem zdjęć bo już mi się nie chciało xP 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

@Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...