Skocz do zawartości
Juras80

AutoBrooklyn Sunrise x3/Critical Auto CBD x1/Berry Ryder Auto x3/ Auto BioDiesel Mass x3/1200X1200X2000 Box

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mr.Green napisał:

Petarda to wyglada. Tlusto bedzie jak u babci w fasolce po bretonsku 🙂

I tylko bąki zbijać 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie poślizg 10dni bo jak kretyn źle ustawiłem programator. Jakieś 5 dzień  na flo już obserwuje rozwój topków. Musiałam 2 fryzjera tak zarosło. Trochę szkoda zmarnowanego czasu ale idzie na przód 

637C6BEC-95CD-4AB1-A584-7B7C1E9D5CC9.jpeg

5B7826FF-18B6-43C7-99E9-3175EE2AEE27.jpeg

D7B8F17C-F460-42F9-A44C-243A50283577.jpeg

BDEF8C73-15B0-49E7-8B60-3EBC5AB68CCB.jpeg

2ECF849A-43A5-4B63-A683-B4AC2B8A94AE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

49 minut temu, Mr.Green napisał:

Zdrowasnie 🙂 oby wszystkie panny zostaly pannami. U mnie dwie sztuki jajca pokazaly. Nie polecam 😄

uuu to zawsze boli albo szara jak  łapnie

A to mój automacik , który wyniosłem bo miejsce blokował. I tez ładnie idzie choć zimne są noce i słońca za mało 

6D998AF1-972C-48A0-A1D4-D7D27E1C7E93.jpeg

EC308B3A-1051-4613-98F2-6FCA2512D418.jpeg

A71B57E2-5C86-4590-8860-F97BA68D02D7.jpeg

937336A8-763A-45CD-A8FA-9DB6A3A3C8BF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiutkie, będzie tam grubo a automacik sobie ładnie radzi, będziesz miał sporo latania i podlewania w połowie lipca bo mają byc srogie upały. Może jak korzenie dołem nie wyszły wkopać doniczkę w ziemię? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, PrzeMIX napisał:

Zdrowiutkie, będzie tam grubo a automacik sobie ładnie radzi, będziesz miał sporo latania i podlewania w połowie lipca bo mają byc srogie upały. Może jak korzenie dołem nie wyszły wkopać doniczkę w ziemię? 😉

Tak zrobiłem. Rozwierciłem dół donicy i wkopałem ja w połowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80  Do 4 tygodnia na kwitnieniu mogą się wyciągać, jak pójdą za wysoko, to supercroping zrobisz, kiedyś u siebie go robiłem, prosty zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80 Wygląda w porządku, kolorystyka liści w miarę dobra. Coś bym tam pokombinował mniej N i więcej P i K, znaleźć złoty środek w proporcjach to szybko pójdą do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę na zestawie biotabs . Zastanawiam się czy pk nie warto podać. 

1 minutę temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80 Wygląda w porządku, kolorystyka liści w miarę dobra. Coś bym tam pokombinował mniej N i więcej P i K, znaleźć złoty środek w proporcjach to szybko pójdą do przodu.

Tu nic nie zrobię bo Tabsy same się rozpuszczają. Myśle czy pk nie podać ale trochę się boje czy nie spale lub w ogóle czy jest potrzeba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80  Nie zostaw na razie, jak tabs siedzi w ziemi, ja bym zmienił lekko proporcje, ale nie ma sensu to w przypadku, gdy nie lejesz nawozów normalnie, poczekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiutko, mistrzyk. 👍

Na zdjęciu wygląda jak by w troszkę różnych stadiach indukcji były. To tylko zdjęcie czy faktycznie tak jest ze w mocniejszym świetle w centrum szybciej przechodzą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...