Skocz do zawartości
Juras80

AutoBrooklyn Sunrise x3/Critical Auto CBD x1/Berry Ryder Auto x3/ Auto BioDiesel Mass x3/1200X1200X2000 Box

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Zielone krainy No tak mordeczko, z tym masz rację, ja zawsze lubię żartować, ale tutaj nie mam akurat po co zmyślać, tak było i jakby mało tego było wyjebali mi buty za 800 zł . Cały tydzień zapierdalalem za darmo żeby kupić sobie znowu buty, za resztę szmalu kupiłem właśnie lampę i growa. Więc jedyne czego się dorobiłem w tej chwilowej pracy to sprzętu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom To po co w takim środowisku się obracasz? Sam pchasz się tam, gdzie nie powinieneś, a potem narzekasz, że ci się krzywda stała. Z życiem tak samo, jak z roślinami, jak nie będziesz działał rozsądnie ,to tą uprawę zepsujesz, bo wszystko sią psuje, jak się nie wybiera rozsądnie. Musisz działać z rozwagą, dobrze analizując wcześniej, co masz zamiar zrobić, aby wyszło z tego coś dobrego, musisz kierować się rozumem i rozwagą, mierzyć rozsądku miarą, a nie kierować się wzburzonymi emocjami i krzyczeć, jak baba na targu byle, jak najgłośniej. Bądź spokojną taflą wody , zapanuj nad sobą, bo nie raz szybko wydajesz werdykty i osądy, jakie są wydane zupełnie przedwcześnie i niepotrzebnie. ;)

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80 Wyssały się z pierwiastków zdecydowanie za mocno, jak na ten etap kwitnienia.

4 dni temu dostały po 0,5 wody z 10ml orgatrex i 0,5g bactrex na autopoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 przy tak duzych plantach sam orgatrex to slaba pompka na topy.. przydalo by sie cos wiecej zapodac

Ladnie to szlo ale rzeczywiscie cos nie spuchly i to moze przez tego fima ze za duzo razy..

Im wiecej jest topow/szczytow tym wiecej potrzebuje roslina pokarmu zeby je obsluzyc. Przy duzej ich ilosci to trzeba fest koksowac. Sam wyszedlem z takiego zalozenia przy swojej obecnej uprawie i mozna powiedziec ze podwoilem dawki i podwoilem czestotliwosc i jakos dalo rade 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy To nie jest moje środowisko moje ziomki nigdy by mi nic nie zajumali, trafiłem tam przypadkowo bo tak chciał mój szef żebym się zatrzymał na tym hotelu bo było bliżej do pracy, a nie moja wina że mieszkali tam już jacyś cudzoziemcy w dodatku złodzieje. Dlatego się stamtąd zawinalem jak się domyśliłem co jest grane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Juras80 przy tak duzych plantach sam orgatrex to slaba pompka na topy.. przydalo by sie cos wiecej zapodac

Ladnie to szlo ale rzeczywiscie cos nie spuchly i to moze przez tego fima ze za duzo razy..

Im wiecej jest topow/szczytow tym wiecej potrzebuje roslina pokarmu zeby je obsluzyc. Przy duzej ich ilosci to trzeba fest koksowac. Sam wyszedlem z takiego zalozenia przy swojej obecnej uprawie i mozna powiedziec ze podwoilem dawki i podwoilem czestotliwosc i jakos dalo rade 😛

No szło jak burza byłem zdumiony ze nagle taka zwolniły. Teraz to już konają powoli. Musiał być jakiś czynnik zewnętrzny , który je wykończył. 
Moze  Pompa dowala za ciepłe powietrze do AirDome i woda była za ciepłe w tym okresie upałów. Taka hipoteza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie wykończyłem ich woda z osuszacza, która wlewałem do zbiornika !

 Jest to możliwe żeby woda , która zbiera się w osuszaczu była szkodliwa  ? 
Chyba dziś je zetnę szkoda czasu marnować bo już nowe pestki czekają. 
 

Edytowane przez Juras80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grolsch3 napisał:

Ja stawiam hipotezę, że masz blok magnezu. 1  bo masz za dużo potasu, 2 za niskie ph w glebie, 3 za duże zasolenie gleby 

Byś może. Ale początku tego szukał bym w wodzie z osuszacza. Tak jakoś do mnie przemawia ta teoria. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 a patrzyles ph tej wody? Moze byc ze ona jalowa cos jak destylowana? 

@grolsch3 nadmiar potasu nie ma skad sie tam pojawic.. predzej bym obstawial ze braklo podstawowych pierwiastkow jak NPK.

Jak @Cali_Bastard pisal u mnie na relacji.. ze druga polowa FLO czyli od 4-5 tygodnia pojawiaja sie niedobory bo to okres u rosliny kiedy żre jak pojebana i najbardziej sie wysysa, stad tez zalecane jest dawanie np. PK13/14 na ten okres akurat by ja nasycic najmocniej jak sie da 😛

nie zmienia to faktu ze ciezko bedzie teraz cokolwiek zrobic by polepszyc stan roslin..

@Juras80 a trichomy ziorkales? Bo moze warro poczekac z tydzien lub dwa zeby chciaz "surowe" nie byly a to ze male topy to jedno ale zeby chociaz "gotowe" byly bo szkoda zeby wyszlo ze malo i niedojrzale.. 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosa poszła jakieś 50-70% mlecznych. 
wszystko szło idealnie do chwili jak wodę z osuszacza dolewać zacząłem. 
Później jakieś foty dam. 
Dziś do wody idzie 

Green Gelato

Super lemon Haze 
I niekończąca się historia rusza od nowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mr.Green napisał:

To elegancko. Z mila checia popatrze 🙂

Dzięki. Nie poddaje się w ogóle. Wiem gdzie zjebalem teraz będzie inaczej. 

E0AF1669-C87D-4313-9D95-1E2B1DEC7C07.jpeg

36892C9C-69C8-4F57-8DB9-149FA507CE76.jpeg

451F3D85-AC28-41AB-86C7-D7BCBBFE367B.jpeg

Do zobaczenia. Dzięki  za zainteresowanie. 
Temat zamykam. Proszę o przeniesienie do archiwum 
Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...