Skocz do zawartości
Juras80

AutoBrooklyn Sunrise x3/Critical Auto CBD x1/Berry Ryder Auto x3/ Auto BioDiesel Mass x3/1200X1200X2000 Box

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Udyr napisał:

@Barney's przez cały weg aż do przełączenia było 40-50 cm.

Co dziwne 3 z 4 wystrzeliły a jedna nadal ma ~40cm będąc w tych samych warunkach. Więc to nie do końca tylko wina światła.

Mała miała toping przypadkiem reszta łby podcięte 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Barney's napisał:

@Juras80 co to są za odmiany to ci powiem czego możesz się spodziewać

A to są automaty to ja się nie wypowiadam na ten temat 

Za automaty już się nie biorę 2 poprzednie uprawy miałem w auto. I mam Dość tego badziewia. Co rusz to problem a na końcu rozczarowanie. 
Na pole się nadają bo u mnie słońca mało jak to w Szkocji i żaden sezon ci nie dojdzie. 
Co do tego co tam mam to 2 to Birthday Cake reszta to same bonusu co mi zostały a było tego całkiem sporo. Miałem z 12 pestek ale reszta to tez jakieś Cake w nazwie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80  Możesz i tak jeszcze 7-8 dni za nim po przełączeniu zaczną kwitnąć, więc byłyby 44 dni na wegu, jak na 12 l doniczkę to mogą mieć ciasno korzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80  Możesz i tak jeszcze 7-8 dni za nim po przełączeniu zaczną kwitnąć, więc byłyby 44 dni na wegu, jak na 12 l doniczkę to mogą mieć ciasno korzenie.

AirDome mam tam podpięte wiec pomimo ciasnoty myśle ze będą dobrze jadły 

@Zielone krainy No a ty osobiście kiedy być je przełączył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80  Ja bym to już przełączał, one i tak jeszcze 7 dni będą na wegu po przełączeniu, a teraz będą się szybko rozwijały, wiec sobie będziesz je jeszcze przeplatał pod siatką zanim zakwitną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80  Ja bym to już przełączał, one i tak jeszcze 7 dni będą na wegu po przełączeniu, a teraz będą się szybko rozwijały, wiec sobie będziesz je jeszcze przeplatał pod siatką zanim zakwitną. 

Rozumie dobre podejście. Ja jednak poczekam by ta najmniejsza w środku Zrównała się z reszta , które cały czas naginam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80 Rób jak uważasz., twoja uprawa, ale jak ci ciasno wypełnią systemem korzeniowym donice, to mogą się dusić korzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80 Rób jak uważasz., twoja uprawa, ale jak ci ciasno wypełnią systemem korzeniowym donice, to mogą się dusić korzenie.

Dzięki za radę ale liczę , że AirDome zapobiegną opcji podduszenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Juras80 Rób jak uważasz., twoja uprawa, ale jak ci ciasno wypełnią systemem korzeniowym donice, to mogą się dusić korzenie.

Głupoty gadasz 

Przestanie poprostu rosnąć i tyle 

@Juras80 ja bym już przełączył bo nie wiesz czego możesz się spodziewać 

Na flo jak przelaczysz  spokojnie ci wypełnia powierzchnię 

Bardziej je ponaginaj żeby wszystko było pod siatką

Pokaż je od boku wyjeb wszystkie liście wiatrakowe źle to będzie wyglądać ale moment odbije i doły wygol 50% wysokości rośliny 

Jak zrobisz ten zabieg to poczekaj 5 dni i zmieniaj światło 

@Zielone krainy pokaże ci korzeń u mnie jak zetne szpilki nie wsadzisz 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Barney's Co głupiego w faktach, przestaną rosnąć? Dusiły się będą w małej przestrzeni, @Ważniak pisał o tym tutaj w sumie poniekąd słusznie, choć się z niego śmiałem, doprowadziłem uprawę do końca, ale pobieranie pokarmu i związane z tym utrzymanie uprawy w dobrej formie aż do dojrzałości wymagało gimnastykowania się, a karmienie musiało przebiegać do samego końca, bo inaczej by się wszystko spieprzyło w plonie. Nie polecam, ale jak kto sobie tam chce. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Barney's To nie pisz, że głupoty, bo sam to mam sprawdzone na własnej uprawie, ja ci nie bronie mieć swojego zdania, jakie nie nazywam głupotą, nawet, jak moje doświadczenie mówi mi coś innego w danym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...