Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr mi też powinno wystarczyć na długo jednak tolerancja poszła w górę i temat już tak nie klepie jak za 1 razem. Potrzebuję go trochę więcej zwapować Więc pozostałe planty już trzymam do bursztynów niezależnie od plechy, będę z nią walczył aż do zbioru 

Właśnie akurat czyszczę części z waporyzatora. Najpierw izopropanol teraz siedzą w zimnej wodzie na 15 minut. Dzisiaj będzie jarane 

 

 

IMG_20220106_200149.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Mordeczko 😁 a czemu do wody zimnej ? Po 99% łalkoholu? Ja wszystkiw sitka wszystko z ustnika daje do izopropylenu troszku odmocze przepłuke wrzątkiem i dziala?

A po co ta zimna woda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no to pisałeś ostatnio że ciemne to się zastanów w końcu : D

podałem dzisiaj 1ml:

bio-grow

bio-bloom

top-max

pk 13 14

dodatkowo 2,5 ml cannazym i 0,6 calmag

Wystarczy? bo kurde teraz sobie tak myśle mogłem dać 2ml grow, ale już za późno

Następne podlewanie zamiast samej wody mogę dać woda + 1ml bio grow

jest też inna opcja, zrezygnować z pk 13 14 i dawać bio-bloom tylko większe ilości np 3ml na litr

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Bo na tym zdjęciu widać, że się rozjaśniła, doły jej wyjada coraz mocniej, lej więcej, a nie po 1 ml. Tylko nie wszystkiego po więcej, a bio grow bym wywalił, bo na cholerę? Dawaj 3 ml bloom, 1 ml pk styknie jej teraz, top max 2 ml, cannazym już by nie dawał, calmag wystarczy tyle, co dałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Wysysają się ziomku, 1 ml tego nie zmieni, one będą się coraz mocniej wyjadać, jak im będziesz leciał 1 ml to będą za szybko żółkły. Zaczekaj do następnego podlania, jak sytuacja będzie, jaka jest czyli kolorystyka się nie zmieni, a nie powinna, jak już to bardziej się wyssie , a wtedy bym lał, jak ci mówiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale powiem ci ze ten temat co mam aktualnie w słoiku już nie klepie jak Future z poprzedniej uprawy 😄

Tam miałem bad tripy i takie mózgowe życie że ho ho 

Pewnie Future zrobiona na 30 procent bursztynów gasiła by światło 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...