Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz widziałem wpis i czytałem na rqs sporo. Polecam, fajne mają artykuły i po naszemu. Ale czytałeś na pewno, że dojrzałość do ścinki określa się trichomami, a słupki to taki dodatek. Nie chcę Cię przekonywać do ścinki, bo najlepiej jakbyś leciał na wodzie i dał jej się wyjeść, ale do podebrania i sprawdzenia w środku trichomow, serio jestem ciekaw 😁

W ogóle bo to tam nie jest dopowiedziane. Nie myślisz, że te wartości są podane w odniesieniu do dojrzałości (czytaj jak wyglądają trichomy)? No bo jak określisz te odpowiednie 70% jak one nadal są produkowane i widać tutaj że jest ich sporo. Dwa, jest ich sporo, ale nie wydaje Ci się że nie więcej niż 30%,więc 70 będzie przypadało na dojrzałe?

Nie będę Ci mieszał w głowie. Serio życzę zajebistego palenia, kiedy by nie było cięte 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 też mi się tak wydaje, na pewno jest mniej brązowych jak białych słupków, dlatego wolę poczekać, ale chyba za tydzień wleci kosa, zobaczę w jakiej będzie kondycji, jak uznam że będzie jeszcze spoko to poleci 2 tygodnie i prawie marzec się skończy

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Na ostatnim zdjęciu wygląda, jakby mocno wyjadła liście, raczej ci nie dotrwa do końca miesiąca, uważaj, by plecha nie siadła, jak będziesz miał uschnięte ( martwe ) końcówki liści w topach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Na poprzednim zdjęciu, było widać liście wyschnięte w okolicach, niektórych topów, tak od góry to ok, jak będziesz "mocno" karmił to może jakoś dotrwa, ale obstawiam, że już liści na niej przy końcówce prawie wcale nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No trzyma się jeszcze, ty lecisz do końca na nawozach i potem wc, czy odstawiasz nawozy 1-2 tygodnie od kosy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy lece na nawozach do końca, max 2 tygodnie trzymam, ale zobaczę w jakim stanie będzie w następny poniedziałek, jak już będzie lipa to skoszę w poniedziałek następny i od razu pod curring wodny ale wcześniej trym i zważe na mokro

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Tak myślałem, trochę na wadze stracisz, jak chodzi o twój rekord z rośliny, jakieś 10 %. Jednak ważniejsze, by dobrze wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mam przykre doświadczenia po pierwszej uprawie w której nie robiłem wc, nie dało się później tego palić, rozwalało gardło

a jak tobie wyszły topki po wc? lepiej klepią niż te normalnie suszone?

 

trudno jak 100 nie pęknie po wc to z 90 też będę zadowolony a do rekordu i tak sobie dodam te 10 gram : D

żeby było sprawiedliwie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nie wiem, małego bucha tylko ściągnąłem z tych  po wc, by zobaczyć jakie są w smaku. Zawsze możesz spróbować , a jak w smaku wyjdzie złe, to wtedy dopiero zrobić wc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  ziomek ja tam wlałem 400 ml bio-blooma 220 top-maxa, koło 150 ml pk 13/14, bio-growa już nie liczę cannazymu, rhizotonika, najmniej calmagu poszło

to się nie uda po takim czymś palenie w smaku nie będzie łagodne, musiałbym teraz wodę lać ale wtedy roślina umrze

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No musiałbyś owszem dać jej z tydzień półtora na samej wodzie i pewnie by dotrwała, ale wyjadłaby liście do końca. Będziesz coś kombinował, np. skracał im jeszcze czas świecenia np. o 1 h , na 11/13 h ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  już od jakiegoś czasu jadą na 11h30min dzień 12h30min noc, w końcu jesień

u ciebie też chyba widziałem na końcu już uprawy krzaka z bardzo małą ilością liści, albo mi się coś pomyliło

 

kiedyś miałem future i do końca do ścinki liście były mocno zielone, wtedy pamiętam że nie odmierzałem nawozów w ogóle tylko lałem na oko po pół zakrętki pk 13 14 nie raz całą zakrętkę. Teraz się kurde bardziej starałem odmierzałem, a i tak się wyjadła

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy robie, jeśli to coś pomoże. Szkoda, że lampy UVB nie miałem, kiedyś może warto byłoby spróbować

zobacz co robi lampa błyskowa aparatu, nagle topki wyglądają trochę inaczej 😄

to dzisiaj robione zdjęcie, dużo białych włosków jakby chciała dalej kwitnąć

h75432432.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja na UVB mam za niską szafkę, ale z tego, co czytałem, to może zwiększyć moc tematu o około 5 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...