Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz właśnie większość dolnych liści ładnie wygląda a szczytowe liście wyglądają jakby miały mało magnezu 
Niektóre liście wyglądają na niedobory cynku albo potasu 
A co do zapasów to mi brakuje ciągle i liczę na tą uprawę że uratuje mnie od wydawania kasy na palenie.
Cały czas porównuję liście do tego.
Ten liść co wstawiłem wyżej wygląda jak niedobór potasu albo magnezu 
nutrient-deficiency.thumb.jpg.d0f961b6fd5ee17bd06d2adc8b2c6092.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Znajdą się tu ludzie , jacy nie mają, co do fifki włożyć, a o ukręceniu jointa już całkiem nie może być mowy.  Stąd mój pomysł na akcje charytatywną pod tytułem " @konopny_janusz rozdaje palenie " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Żarty ziomek, jasne, że nikt tutaj od zdrowych zmysłów nie odszedł, aby coś takiego robić. Jednak w innej rzeczywistości, można by się powymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy można byłoby zrobić taki system z wykorzystaniem zaufanej osoby pośredniczącej

osoba pośrednicząca wysyła współrzędne na mapie Europy gdzie ma się udać osoba "A" żeby dostarczyć tam temat, zostawia tam temat w tym miejscu właśnie

osoba B dostaje te współrzędne po tym jak osoba A już dostarczy towar na to miejsce następnie osoba "B" wyrusza właśnie w to miejsce odbierając temat

😄

nie no żart oczywiście, jechać tyle kilosów po to żeby spróbować zioła uprawianego przez kogoś w fotorelce 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  He o wtopę łatwo, jak tylko właśnie , jakieś inne osoby byłyby w to zamieszane , poza tym nie w tym kraju, bo za takie zabawy, by można było skończyć w przykry sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jaka dzisiaj dawka? 

Z tym podkręceniem na 100% marsa żartowałem było i jest na 75 dalej 

Ja myślę o czymś takim jak 5ml bloom 3 ml grow, 1ml pk 3ml top-max, 

Jest też opcja taka jak wcześniej czyli 4ml grow 4ml bloom 1ml pk i 2ml top-max 

Już liście trochę lepsze są 

Pierwsze zdjęcie zrobione na ustawieniu minimum dla marsa, drugie zdjęcie w ciemni

IMG_20220118_212558.jpg

IMG_20220118_212408.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ziomku, jak patrzę na drugą fotkę, to tutaj góry są w miare ciemne, a doły wyssane , więc bym nie szalał, daj 3 ml. grow i 3 ml bloom i do tego daj pk 2 ml, top max daj też 2 ml. No i trzymaj jeszcze panel na te 75 %, niech się jeszcze trochę odbudują i za dwa podlania, jak będą powoli ciemnieć, to im dasz 100% światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ale chyba ciemnieje, liście na górze są takie już miejscami żywo zielone, a nie wyblakłe, jak wcześniej. Daj jak chcesz więcej bloom o 1 ml , czyli 4 ml , ale więcej teraz bym jej nie dawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No też ją ziomek widzę, jak chodzi o poprawę, skręcenie światła też zrobiło swoją robotę. Tak bym dał, jak piszesz, ale nie wiem, czy bym pk nie zmniejszył do 1,5 ml , jak dajesz 4 ml bloom, bo na tym etapie raczej więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Możesz tak zrobić, ale jak dasz całe 4 ml bloom też nic strasznego się nie stanie, w najgorszym razie lekko oberwą końcówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...