Skocz do zawartości
ZielonyUzytkownik

MOCNO niesymetryczny rozwój rośliny?

Rekomendowane odpowiedzi

@ZielonyUzytkownik jeden dzień dłużej i tak nie zrobi dużej różnicy też miałem do jutra trzymać wyciągać z wody po water curringu bo 7 dni minęło ale sobie pomyślałem że nie będzie mi się jutro chciało jak dzisiaj pojaram solidnie do późna. I kurde udało się dzisiaj wieczorem ogarnąć wszystko, spociłem się jak świnia bo pospadały mi wszystkie topki z siatki na której miałem suszyć i musiałem kombinować jak przerobić suszarkę z kartonu żeby się zmieściło ale już jest ok myślę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx @Udyr @konopny_janusz @onyx

panowie dzisiaj było trymowanko na sucho. Najmniejsze topki i listki sugar odrzucalem (na nalewke). Na sucho po trymowaniu zostało 87g. Gdybym zostawil te najmniejsze myśle, że spokojnie byłoby ponad 90😀

Jestem zadowolony😀 pierwszy grow i masa przygód. Następne grow w 18 litrach seta pęknie jak nic.

pozdro!

32881739-3714-47EA-9ED6-EB6855F73281.jpeg

80820DD9-53D2-42A8-8DC7-EB81860912E5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam zameldować że temat jest pierwsza klasa. Wczoraj wieczorkiem poszlo 5 chmur z waporyzatora i wjechalo bardzo mocno. Dawno nie mialem czegos z takim powerem. 
A co ciekawsze smak i zapach tez jest juz super. Nie wali sianem tylko tym wlasciwym aromatem. Nie wiem, ale tyle sie naczytalem ze po suszeniu bez curingu smak/zapach sa do dupy i dzialanie tez moze byc jakies indukujące bad tripa. Tymczasem u mnie smaczek byl super i nie gryzlo bardziej niz inne susze. A faza idealna. Zero chemicznego posmaku. 
Ogolnie wydaje mi sie ze lekko sie przesuszylo przez ten tydzien co wisialo. Po zapakowaniu do sloikow po nocy mam nadal 54% pomimo podwojnych pakietów boveda. Znalazlem w necie patent zeby nawilzyc recznik papierowy i dac pod nakretke. I faktycznie podbiło natychmiast tą wilgotnosc. Zobacze gdzie sie zatrzyma, poki co podbiło już o +4%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...