Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

Patrzcie jak popuchły . Zdjęcie zrobione w czasie ciemni. 63 dzień kwitnienia. 5 dni do kosy rośliny, jaka rośnie po prawej stronie.

 

4.JPG

2.JPG

1.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Nie wiem tak szczerze, ale opierając swoje wnioski na poprzednich uprawach i widząc stopień spuchnięcia, to na razie mogę stwierdzić, że z tej rośliny, jaką za 5 dni ścinam może wyjść około 80 g.

Druga roślina powinna mieć podobnie, jak dobrze spuchnie, a jej daje więcej czasu na dojście. Zatem wspólny wynik typuje na 160 g. Ty ile typujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Oczywiście może wyjść mniej, mogę się mylić, ale struktura topa wydaje mi się bardzo zbita, wielkość jest różna, ale wyglądają na masywne, jednak nie mogę być pewien , jak to ostatecznie przełoży się na wagę. Oceniam obrazowo w porównaniu do tego , co już miałem i wcześniej przy podobnie zbitej roślinie wychodziło 75 g z rośliny, więc celuje, że może być podobnie, lub lekko lepiej, ale mogę się mylić. Zobaczymy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Poszła przed chwilą kosa, jak chodzi o roślinę, jaka rosła po prawej stronie. Została ścięta pod koniec 66 dnia kwitnienia. Wyszło więcej niż się spodziewałem, ledwo mi się plon z jednej rośliny zmieścił do suszarki, jaką sobie zrobiłem. Wyszło 25 szczytów + 3 , jakie wcześniej uciąłem.

Tak to wygląda:

 

1.JPG

3.JPG

6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  NIe wiem ziomku, ale raczej nie, choć owszem sporo wyszło, ale wcześniej też już nie raz miałem sporo i wydawało się, że będzie ohoho i jeszcze trochę, a wyszło mniej niż myślałem, więc zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...