Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Zielone krainy napisał:

@Git  Tu nie chodzi o to, że one wchodzą na panel, ale już roślina nadaje się pod kosę i nie widzę sensu dłużej tej po prawej trzymać, tym bardziej, że skończyło mi się palenie, dzisiaj tnę sampla i suszę w piekarniku, bo nie mam, co jarać.

Jak trchiomy gotowe to scinaj. Namowiles mnie wlasnie na buszkja, idę sweet zet zetke odpalic 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Git Mleko przechodzi w bursztyn, nie ma go jakoś wiele, ale trochę bursztynu już jest, więc za 6 dni jej kosę zrobię, a dzisiaj tylko sobie sampla zgarnę na próbę, choć nie spodziewam się szału, bo z szybkiego suszenia w piekarniku nic dobrego nie wychodzi, ale jak mus to mus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Uciąłem małego topka. Potem będę go testował, wysuszony w mikrofali przerywanymi "sesjami" po 30 i 15 s.

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Udyr  No i do tego trochę nawozów:D Tak po wysuszeniu w mikrofali wygląda.

 

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Za chwilę potestuje, jakby było normalnie suszone to byłbym pewien, że klepnie, a suszone w mikrofali to nie wiem, bo pierwszy raz tak suszę.

@Udyr  Dzięki ziomku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy u mnie podobna padają na zewnątrz zrobiła rozpierdol wewnątrz mieszaki i osuszacze nie pomogły wjebala się ta kurwa pleśń i powoli zaczynała się rozgoszczac w najlepsze ach jak zawsze dupa z tylu tak zawsze tam zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Jak widzisz plechę na topach to wycinaj , bo ci zajmie całe topy i polecą na finisz do kibla, u mnie plechy nie ma na szczęście, teraz mam w boxie 50 % wilgotności, ale nie były podlewane, jak podleje to pewnie znowu wilgotność skoczy na około 57-60 %. Jednak ja mam topy zabezpieczone środkiem ochronnym, a do tego mam dobrą cyrkulacje powietrza w szafce uprawnej.

@fxxx1337 Po samplu stwierdzam, że moc zadowalająca, nie masakruje, ale daje przyjemny haj, bardzo odprężający i podnoszący na duchu, do tego ma działanie mocno energetyczne, czuć energię na całym ciele. Fajnie pobudza, jasność umysłu, poprawia kreatywność, ogólnie świetny nastrój. Na temat smaku i zapachu się nie wypowiadam teraz, bo tu jest klęska, ale to dlatego, że nie wypłukana z nawozów i suszona w mikrofali, więc pięknie pachnieć i smakować nie mogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Chyba będę ciął w podobnym terminie, jak wy, ale tylko jedną z roślin, a drugą zostawie, by spokojnie sobie doszła.

 

57 dzień kwitnienia, jedną z roślin tą po lewej obróciłem, bo niektóre topy były gorzej naświetlone.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

61 dzień kwitnienia , jakieś 6 dni do kosy rośliny, jaka znajduje się po prawej stronie.

 

 

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  Jak będzie na niej dość bursztynowych trichomów, pewnie gdzieś w 2 tygodniu nowego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Ostatnie dni i pożegnanie z rośliną po prawej.

 

 

 

100_4053.JPG

100_4048.JPG

100_4063.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Jest 6 dni przed kosą , wyssała je z pierwiastków, a ja urwałem je, aby nie schły przy topie, bo uschnięte elementy blisko topa zwiększają ryzyko powstania pleśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...