Skocz do zawartości
michas131

x5 LSD SEZON

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tydzień przechodziła na flo. Jak kwitnie to już dobrze, blokadę jakaś miała/ma no bo to teraz zmiany hormonalne i może po prostu dłużej się im schodzi...ale dziwne że wszystkim.

A całkowita ciemność mają? Nie wpada nic światła na lewo?

A ty masz Marsa 600? Zobacz czy on gaśnie bo bywało że nie gasł calkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KlausKörner napisał:

U mnie tydzień przechodziła na flo. Jak kwitnie to już dobrze, blokadę jakaś miała/ma no bo to teraz zmiany hormonalne i może po prostu dłużej się im schodzi...ale dziwne że wszystkim.

A całkowita ciemność mają? Nie wpada nic światła na lewo?

A ty masz Marsa 600? Zobacz czy on gaśnie bo bywało że nie gasł calkiem

maja calkowita ciemnosc box jest giga szczelny

gasnie calkiem , ma cos do znaczenia gdy otowrze boxa na gora 5min by zajrzeć w ciagu dnia?

Edytowane przez michas131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, michas131 napisał:

gasnie calkiem , ma cos do znaczenia gdy otowrze boxa na gora 5min by zajrzeć w ciagu dnia?

jeden rabin powie tak drugi nie, jak ciemnia to ciemnia, kup sobie latarke odpowiednią i w nocy doglądaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 08/09/2021 o 17:08, Soniq21 napisał:

Jak stoisz z wentylacja? Jesli kiepsko to moze spowalniac procesy..

Co do wentylacji jest pasywa u gory boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 roślinek w boxie 60x60 i wentylacja pasywna? 😲 jak sobie z temperaturą radzisz? i jeszcze piszesz, że box "giga szczelny"

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zadnych problemow z temperatura dosc czesto nawet schodzi ponizej 20  najweicej jaka temperatura byla w najupalniejszy tydzien to 27 

46 minut temu, bingobum napisał:

 i jeszcze piszesz, że box "giga szczelny"

nie wiem czy mnie ciśniesz czy cos ale mialem na mysli ze żaden zabłąkany promień światła nie wleci do srodka od zewnatrz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michas131 nic nie cisnę, po prostu nie wiedziałem, że to możliwe w ogóle 🙂 mam box'a tej samej wielkości i jak go kupowałem to zmieniałem wentylacje, bo jak się tu dowiedziałem że 150l/min to może być zbyt mało 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Brazil Munster napisał:

@michas131  szczerze to szok że na samym pasywnym tak dobrze to funkcjonuje. 

Nie masz w planie montowac filtr węglowy? 

Co do filtru weglowego raczej nie mialem i dalej nie mam w planach montowania go z uwagi ze tylko ja odwiedzam growroom nikt inny  niema do niego dostępu okna nonstop są uchylone więc, z drugiej strony gdy wchodze po jakims czasie do growrooma w sensie pokoju z nim to nawet nie czuc az tyle moze przyzwyczajenie nie mam pojecia ale gdy zamknalem okna i przyszedlem po paru godzinach to juz rzeczywiscie bylo mocniej czuć (pracuje zdarza sie ze wracam po 3/4 czy nawet tygodniu do domu) specjalnie dla cb pofatyguje sie  i pójde zrobic pare fotek XD

IMG20210911195320.jpg

IMG20210911195311.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michas131 wygląda dobrze, ale uwierz, że z wentylacją byłoby jescze lepiej. Pisałeś, że nie nie otwierasz boxa, więc zastanów się jaki tam panuje klimat.. mimo pasywnego wylotu napewno mają duszno co spowalnia proces fotosyntezy.

Nie chodzi tylko o fakt zapachu z browboxa a wymianę powietrza. Swoją drogą zazdroszczę temperatury ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Soniq21 napisał:

@michas131 wygląda dobrze, ale uwierz, że z wentylacją byłoby jescze lepiej. Pisałeś, że nie nie otwierasz boxa, więc zastanów się jaki tam panuje klimat.. mimo pasywnego wylotu napewno mają duszno co spowalnia proces fotosyntezy.

Nie chodzi tylko o fakt zapachu z browboxa a wymianę powietrza. Swoją drogą zazdroszczę temperatury 😉

co do temperatury to bywało ze bylo 16stopni  a i ze ttez bylo 27 takze XDD glownie srednia utrzymuje sie tak gdzies ok 19.5/20 stopni, oj uwierz mi ze nie maja duszno wentylator napierdlaa jak wsciekły, jeden glowny  wylot pasywnu u gory i jeszcze jeden troszke mniejszy u boku boxa

Edytowane przez michas131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...