Skocz do zawartości
michas131

x5 LSD SEZON

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa. Ziomek nie słuchaj pierdolenia.

Od początku było mówione ,że masz za dużo krzaków na małej powierzchni, ale przecież wiedziałeś,że będzie ciasno. One dobrze rosną, tak jak trzeba. Weg trochę skróć. Niech zaczną kwitnąć ,zobaczysz sobie co gdzie zasłania, będziesz decydował. Nie obcinaj im liści na razie, bo po co.

Grzejesz lampa mars600 , 5 roślin. Umówmy się , ta lampa to nie laser. Jak poobcinasz liście to mocy świetlnej tam nie przybędzie za wiele w namiocie.

U mnie przy tej LSD też wielkie wiatraki rosły. Jak zacznie kwitnąć a nie karmisz za wiele nawozami , to one sobie liści zrzuca. 

.....a nie wpierdalaj sobie do głowy ,że masz liście za duże i że to nie dobry znak.

Fryzjera pewnie będziesz musiał zrobić, bo tam z cyrkulacja powietrza i wilgotnością lipa bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ważniak napisał:

Są też inne aplikacje na Androida jak PPFD Meter, Tent Buddy, Light sensor to PPFD.

Ile LUX lub PPFD generuje lampa przy odległości 30cm? 

przydało by się sprawdzić te aplikacje i porównać czy podają taki sam pomiar 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Photone sprawdzali w wymienione i chwalą się że mają najlepszy wynik.

Podobno mierniki dostępne na rynku dają różne wyniki.

Ja mam pewne wątpliwości co do dokładności, zastosowanie różnego dyfuzora daje różny wynik, niemniej jednak gdyby róźnica wynosiła 20% to i tak widać duży wgląd na to co się dzieje.

 

25 minut temu, KlausKörner napisał:

Taaa. Ziomek nie słuchaj pierdolenia.

Klaus widzę że do mnie pijesz widzę też że dopiero rozpoczołeś, Rozpotrząłeś  rozpoczynać

Kurwa

rozpocząłeś

Nie ważne

Takie duże liście to dobry znak, widać że warunki są sprzyjające, na pewno będzie to silna i wysoka haha kobieta.

Kij ma dwa końce i tu ta druga strona ma znaczenie.

Tak duży liść w takim zamknięciu to bardzo nie doby znak.   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mialem takie grube liscie, to mnie to wkurwilo i je wyjebalem xD na dobre wyszlo. Wygolilem prawie do 0 i sobie odrosla elegancko, masz sezony to mozesz się bawic. Mozesz robic z nia co zechcesz, a ona i tak sobie poradzi. Oczywiście nie bierz tego doslownie zebys jej zaraz buta na leb nie zajebal 😃😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija 5 tydzien  jak narazie wszystko chyba leci git pasuje troche ją przystrzyc a wiec obcinac ją  do zera (w miare rozsadku czywisceie) czy bardziej jakies wieksze liscie ? 

IMG20210813183449.jpg

IMG20210813183445.jpg

Edytowane przez michas131
K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michas131 Nie obcinaj do 0. Mówie ci z doświadczenia, dla eksperymentu wyciąłem wszystko prawie, wiadomo, kilka zostało, no nie za dobrze to zrobi roślince. Z drugiej strony, mam taką, której w ogóle nie obcinam, i wydaje mi się, ze o niebo lepiej jej idzie. Obcinałem z nasionka kupnego, i po fryzjerze idzie jej gorzej niz noname z jarania (Ten nie obcinany) 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obcnalbym ich gdybym mial miejsce ale gdy jak ktos wspomnial jeden lisc zaslania 1/4 rosliny no to troszke lipa 

1 minutę temu, KryspieK napisał:

@michas131 Nie obcinaj do 0. Mówie ci z doświadczenia, dla eksperymentu wyciąłem wszystko prawie, wiadomo, kilka zostało, no nie za dobrze to zrobi roślince. Z drugiej strony, mam taką, której w ogóle nie obcinam, i wydaje mi się, ze o niebo lepiej jej idzie. Obcinałem z nasionka kupnego, i po fryzjerze idzie jej gorzej niz noname z jarania (Ten nie obcinany) 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej obcinaj po trochu, te największe, na spokojnie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KryspieK napisał:

Najlepiej obcinaj po trochu, te największe, na spokojnie 😄

znaczy i tak niemialbym sumienia  golic  ich do 0 nawet wycinac liscie juz boli ;(

 

2 minuty temu, KryspieK napisał:

Najlepiej obcinaj po trochu, te największe, na spokojnie 😄

Wiec  co zgrubsza obetnę i na bierząco bedę pielegnowac  ile bede mogl i kiedy a  i jeszcze jedno obcinac  u samej lodygi liscie czy jako tako to niema znaczenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje wydaje mi się, ze znaczenia nie ma, ale takie słupki od liści dosyć brzydko wygładają, więc ciął bym przy samej łodydze (Oczywiście ostroznie!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KryspieK napisał:

Na moje wydaje mi się, ze znaczenia nie ma, ale takie słupki od liści dosyć brzydko wygładają, więc ciął bym przy samej łodydze (Oczywiście ostroznie!)

Po sprawie myślę że nie narobiłem wielkich szkód 

 

IMG20210813192242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KlausKörner napisał:

Topuj jeszcze ta największa

dzisiaj czy bardziej za tydzien ? Nie dostanie jakiejs  kurwicy skoro obcialem tyle lisci 

Edytowane przez michas131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...