Skocz do zawartości
michas131

x5 LSD SEZON

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@michas131 sprawdź pH wody z kranu i ziemi. Ja używam płynu Helinga, najtańszy i prosty sposób. Inaczej to też może się zwać kwasomierz glebowy ale to jest to samo, pH wody też zmierzysz tym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/10/2021 o 14:58, mleczyk napisał:

@michas131 sprawdź pH wody z kranu i ziemi. Ja używam płynu Helinga, najtańszy i prosty sposób. Inaczej to też może się zwać kwasomierz glebowy ale to jest to samo, pH wody też zmierzysz tym 

ogolnie rzecz ujmując mam telektroniczny miernik ph wody ale jeszcze go nie uruchamialem nie bylo takiej potrzeby i tez jakos nie wiedzialem jak sie za to zabrac wiec dalem sobie spokoj  ale gdy juz jestem praktycznie na mecie nie fajnie byloby cos spartaczyć 

IMG20211003092955.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onyx napisał:

@michas131 najlepiej będzie w późnej fazie kwitnienia trzymać się 6.5-6.7 bo przy 7+ już za dużo 

polecilbys jakis plyn lub cos w tym stylu do zbijania/podwyzszania ph???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny tydzien stracilem troche rachubę w kazdym razie pierwsze foto po tygodniowym wyjezdzie i trzyma sie swietnie reasumujac troszke jeszcze pozostalo do konca  🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji ze uprwawa juz powoli dobiega konca chcialbym kupic jakies inne nasionka tym frazem jakies fajne F1-edynki  z w miare duzym plonem jak i mocą jakies propowzycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...